• Liczba komentarzy 9
  • Polecenia 5

Komentarze

3

Messi strzelił prawie identyczną bramkę z wolnego villarealowi dwa lata temu w sezonie 2016/17 w 90 min na 1-1. KOSMITA :O

2

Gościu właśnie podwazyleś wszelki sens istnienia stron typu fcbarca.com. To miejsce gdzie ludzie mogą podzielić się swoimi przemyśleniami i podyskutować. A ty na typa najeżdzasz odrazu. @BOSSS85 przedstawił tylko swoje zdanie i je uargumentował.

0

Ja z kolei jak zerwałem całkowicie acl to czułem tylko ucisk i nie moglem do końca zgiąć kolana. Zszedłem o własnych siłach i po chwili wróciłem na boisko bo myślałem że to nic poważnego. Chwilę potem kolano przysłowiowo mi "uciekło" i przestraszony skończyłem grać.

0

Według mnie rotację, które powinny się pojawić w około 60 minucie blokuje to, że Barcelona częściej rozstrzyga mecz dopiero w drugiej połowie. W 60 przy stanie 0-0 może Valverde boi się wprowadzić zmiennika. Do tego już zdarzyło się w tym sezonie, że Barca musi odrabiać straty. Gdybyśmy rozstrzygali mecz do 55 minuty wynikiem przynajmniej 3-0 to jestem przekonany że rotacje byłyby częściej. Dlatego Valverde musi ryzykować ze zmianami. Niemniej według mnie w którymś z najbliższych dwóch meczów laligi od pierwszej minuty powinien wystąpić Arthur i Lenglet.

0

Pomoc i atak mi się podoba, ale nie ryzykowałbym ustawiać po jednej stronie obrony semedo i lengleta. Jeden z nich do zmiany

Zobacz wszystkie

3

2

0

Myślę, że raczej odzyskać świeżość. Piłkarze nie odpoczęli zbytnio podczas przerwy reprezentacyjnej. Jak najbardziej zgadzam się z rotacjami, zwłaszcza semedo i denis.

0

To trochę tak jakbyś twierdził, że barca bez Messiego nie może wygrać. Oczywiście szkoda nie widzieć messiego w meczu juz prawie od 2 tyg, ale zdrowie najważniejsze.

0

Wygodnie porównujesz drużyny, z którymi grał real. Mówisz o PSG z poprzedniego sezonu a o Juve już z niedawnego meczu z kogutami. A jakby powiedzieć na odwrót, że real pokonał jednak lepsze niż rok temu PSG z lepszym składem i bez Neymara( tak myślę, ze neymar w rewanżu mógłby dużo namieszać) a takze pokonał Juve które rok temu wklepało barcelonie 3 gole na czysto w lm. Trochę inaczej to teraz wygląda ;) Real już zamknął ryje hejterom, którzy mówili, ze sezon mają stracony.