DejvFCB
Dołączył/a: lipiec 2014
Tczew
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy tylko według mnie na zdjęciu SPORTu wygląda jak Lucho ?
0
Totalnie żałosy ten Florek, ten idiota zachowuje się jak jakiś typowy sezonowiec. Zero szacunku dla legendy -,- VeB
0
Albo w Argentynie :) Pozatym, to się bym nie dziwił jak by rzeczywiście chciał
0
A co, chcesz startować w wyborach??
1
Messi jest świetnym kapitanem, ale nawet nie wiadomo jak dobry Messi, sam nic nie zrobi, Argentynie potrzeba pewnych, solidnych pomocników i obrońców.
0
Akurat styl podobny, ale bardzo w finale mi podpadł xdd
2
Trafna uwaga :D Charakteru nikt mu nie zabierze :33
12
Według popularnych polskich gazet Jakub Wawrzyniak już przeszedł testy medyczne do Realu Madryt, podobno koszt jego transferu wyniesie od 3, do 13 biliardów Funtów Cypryjskich. żródło- "Polish Internet"
0
100%-towa racja!
0
Pisząc LEGENDA masz na myśli Ramosa, tak? Bo Illaramendi nawet nie zasługuje na miano piłkarza nadającego się do nawet Segunda Division.
0
Zgadzam sie! Kto niby na ich miejscu by tak nie zrobił?
0
Sytuacja w sam raz do stworzenia telenoweli o wojnie Piłkarze vs Sędziowie xddd a tak na serio, to moim zdaniem transfer Turana i Pogby jak najbardziej mi pasuje
0
Jestem Poul Pogba :P Niestety nie ma przetłumaczone tego jego opisu ;c
0
Spadłbym z krzesła, gdyby nie to że siedzę na kanapie xdd Dobree :D
0
Czyli nie tylko ja tak mam :c VeB
0
Może coś typu am. Phelps v2
0
Czyżby sarkazm???
0
I wam się to chciało pisać :D
0
A As dalej swoje. Chociaż Marca okazuje Mistrzom szacunek :D Brawa
0
Teraz tylko czekanie na wycinanie siatki przez Pique (iks de) Brawa :D
0
Za czasów jego gry w Barcy to raczej nie nurkował, więc oby do tego nie doszło xD
1
Dobrze że chociaż masz te żonę :D
0
Ja lubię Isco. I gol ładny.
1
Dla Portugalczyka nie był to najlepszy dzień. Zanim nie trafił z jedenastu metrów po raz kolejny postanowił zanurkować. Znając upodobania Portugalczyka proponujemy wakacje u wybrzeży Australii. Tam można nurkować, a przy okazji rafy koralowe zobaczymy. Tam przynajmniej nie grozi mu żółta kartka.....
Leże i nie wstaje haha :D
1
Ja to tak widzę kadrę barcy 2016:
Neymar Messi (Vietto) Suarez (H.Kane)
Isco (Iniesta) Mascherano Pogba
Alba Pique Laporte (Bartra) Cuadrado (Mało prawdopodobne , ale to moje marzenie :D )
Czekam na chejty (bezpodstawne , każdy ma inne zdanie)
Pozdro :D VeB
6
Pozdro dla hejterów Suareza :) Kolejny dobry mecz (Nie licząc z Malagą xd) Ciekawe co będziez nimza rok :D Życzę podwojenia tegorocznych statystyk :3
0
"Prezydent Barcy chciał zrzucić całą winę na Rosella" czyżby. Coś mnie ominęło? A zapomniałem, przecież to Marca. Nie mam pytań
17
Najlepszy na świecie . To jedyne co mogę powiedzieć :-)
0
Kolejny rekord zaliczony ;)
0
Moim zdaniem Suarez na plus , Początki to nie muszą być zawsze 5 goli xd