O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 27
  • Polecenia 0

Komentarze

0

powiem tak zle nie gramy!!!

tylko za duzo nerwowości i sędzia tez nam przeszkadza

mam nadzieje ze trener zmotywuje naszych chłopaków do GRY !!!

VeB!!!!!!!! ja wierze ze wygramy!!!

0

bardzo dobrze ... wspaniale !!!!!!!!!!!!!!!!!

0

uuuuuuu czekają nas ciekawe mecze :D:D:D

0

meczyk widziałem:D:D super!!!!!! Eto'o pokazał klasę

0

ma ktoś jakiegoś linka??? jak tam to będę wdzięczny:)

Zobacz wszystkie

0

Lajtowo pierwsze miejsce mamy !! :D :D Liczyłem ze będziemy z Juve grali szkoda bo to fajny meczor by był

0

Fantastiko gooool !! chodzi mi o ten pierwszy

0

nie wiem co mam myśleć o laporcie!!! ale mnie denerwuje

0

bardzo dobrze ... wspaniale !!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Już widzę jak barca gromi Wisłe !!! chyba w snach! ledwo da rade, wisła może sprawić niespodziankę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?