21 lutego 2009, 20:59
0
powiem tak zle nie gramy!!! tylko za duzo nerwowości i sędzia tez nam przeszkadza mam nadzieje ze trener zmotywuje naszych chłopaków do GRY !!! VeB!!!!!!!! ja wierze ze wygramy!!!
15 grudnia 2008, 19:47
bardzo dobrze ... wspaniale !!!!!!!!!!!!!!!!!
22 listopada 2008, 14:21
uuuuuuu czekają nas ciekawe mecze :D:D:D
9 listopada 2008, 17:40
meczyk widziałem:D:D super!!!!!! Eto'o pokazał klasę
1 listopada 2008, 19:37
ma ktoś jakiegoś linka??? jak tam to będę wdzięczny:)
28 sierpnia 2008, 21:33
Lajtowo pierwsze miejsce mamy !! :D :D Liczyłem ze będziemy z Juve grali szkoda bo to fajny meczor by był
24 września 2008, 21:20
Fantastiko gooool !! chodzi mi o ten pierwszy
6 sierpnia 2008, 23:47
nie wiem co mam myśleć o laporcie!!! ale mnie denerwuje
6 sierpnia 2008, 23:54
Już widzę jak barca gromi Wisłe !!! chyba w snach! ledwo da rade, wisła może sprawić niespodziankę
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
powiem tak zle nie gramy!!!
tylko za duzo nerwowości i sędzia tez nam przeszkadza
mam nadzieje ze trener zmotywuje naszych chłopaków do GRY !!!
VeB!!!!!!!! ja wierze ze wygramy!!!
0
bardzo dobrze ... wspaniale !!!!!!!!!!!!!!!!!
0
uuuuuuu czekają nas ciekawe mecze :D:D:D
0
meczyk widziałem:D:D super!!!!!! Eto'o pokazał klasę
0
ma ktoś jakiegoś linka??? jak tam to będę wdzięczny:)
0
Lajtowo pierwsze miejsce mamy !! :D :D Liczyłem ze będziemy z Juve grali szkoda bo to fajny meczor by był
0
Fantastiko gooool !! chodzi mi o ten pierwszy
0
nie wiem co mam myśleć o laporcie!!! ale mnie denerwuje
0
bardzo dobrze ... wspaniale !!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Już widzę jak barca gromi Wisłe !!! chyba w snach! ledwo da rade, wisła może sprawić niespodziankę