0

Ukarzmy od razu też tych co klaszczą, śpiewają i kibicują na stadionach...

1

Mam nadzieję, że do rozpoczecia sezonu niczego sobie nie uszkodzi, bo więcej na jego leczenie wydamy niż na jego tygodniówkę.

0

Higuaina i Lavezziego do Barcelony. Messi będzie miał z kim grać w razie kontuzji Neya i Suareza.

0

Gwizdy i przyśpiewki to normalność na stadionach... Ale oczywiście, karać kibiców za coś takiego ;|

1

Troszkę mnie to razi. Wiadomo Messi może wakacje mieć musi, bo uczestniczył w finale CA. Ale Neymar czemu ma mieć wydłużone wakacje? Niesprawiedliwe w stosunku do Suareza, który uczestniczy w tournee.

1

Nadal te dziadki wiedzą więcej niż Ty i ja razem wzięci.

6

Śmieszne... najwięcej mają do powiedzenia osoby, które nigdy nawet na stadionie nie byli. Zwykłe polaczki, socios, którzy zagłosowali raczej mieli większą jasność umysłu. Są bliżej klubu i wiedzą więcej. 90% komentarzy za laportą, ale oczywiście nie wiedzą nawet jakie machlojki robił za swojej kadencji. Bartomeu jeszcze niczego nie udowodnili... :)
Ale żyjcie z tym swoim #LAPORTAmusiał :<

2

A cebuli z Polski i tak nie podoba się, że mamy sponsora. Ciekaw jestem jak wy żądacie transferów pokroju Verattiego czy Pogby przy czym nie chcąc sponsorów? Nie zapominajcie ludzie, że mamy w składzie gwiazdy typu Messi, Neymar i Suarez, którzy mają ogromne tygodniówki. Więc jak wy chcecie się utrzymać bez sponsorów?

1

Nie każdy potrafi strzelać na pustaka. Czyt. Higuain, Lavezzi.

7

Walnął 40~ bramek? Pokaż mi gracza, który przekroczyłby taką liczbę z innych lig. Prawda jest taka, że Messi i CR7 śrubują takie wyniki, że każdy kibic powinien być pod wrażeniem. Piłkarze takich lig jak Bundesliga, BPL zdobywają złotego buta z wynikiem 20 bramek. W BBVA Ci piłkarze wyciągają po 40.

0

HEHEHE, taki komentarz. I to jeszcze do Romy...

17

Łapówek przyjmować też nie można - a Ci z wielką chęcią je biorą. Więc FIFA aktualnie powinna siedzieć cicho...

2

Laporta święty, no tak zapomniałem.

0

Ta kampania nie idzie chyba po myśli Laporty. No chyba, że według niego jedyne czego mu potrzeba to Abidal, zadowolony Messi i szkółka. Chociaż z tą szkółką to mógłby skończyć pieprzyć. Niech w końcu zrozumie ten Laporta, że wiecznie takich perełek nie da się tworzyć jak te ostatnie złote pokolenie.
Moim zdaniem Laporta przegra te wybory - i dobrze. Z całym szacunkiem do niego, ale mamy już ułożony skład i pomimo przekrętów jakie Bartomeu narobił... jestem pewien, że Laporta święty nie był i nie będzie ;)

0

Kto normalny otrzymując taką pensję jaką otrzymuje Busi, wygrywając takie trofea jak Barca oraz grając z takimi piłkarzami jak MSN chciałby odejść do innego klubu?
Tylko typowy materialista odszedłby za "milion" więcej.

3

Maradona... byłeś dobry, ale nie oszukujmy się. Zżera Cię po prostu zazdrość widząc Messiego, to jak gra i co wygrywa. Może i mistrzem świata nie został, ale 2 miejsce aż takie złe pomimo tego wszystkiego nie jest. A nadal ma szansę aby wystąpić i wygrać.

19

Co do meczu Legii z Lechem... Wiecie co, jednak ja już wolę oglądać kłótnie kibiców Barcelony z kibicami Realu, niż oglądać te liczne przekleństwa i gówniane wrzuty + napiny łysych karków, którzy uważają się za kibiców Legii lub Lecha...

9

Serio myślicie, że Laporta jest taki święty? Że nie robił przekrętów? I że ich robić nie będzie? Obudźcie się.

52

Wiadomo, każdy musi słodzić na wstępie xd

0

Zapomnieli dodać, że Messi nawet jak spaceruje to zagrywa w dalszym ciągu kluczowe piłki, których reszta drużyny nie potrafi wykorzystać, bo pomimo świetnych nazwisk jak Lavezzi, Aguero czy Higuain nie mają takich umiejętności jak Suarez czy Neymar, którzy codziennie takie piły otrzymują.

0

To żałosne wręcz, jak wygrywają mecz dzięki Messiemu to wsio spoko, każdy sie cieszy.
Przegrywają, nagle wielkie oburzenie, że sobie spaceruje.
Tylko zapomnieli dodać,ze gdyby Lavezzi wykorzystał genialne podanie Messiego to byłoby po meczu. ALE NIE. Wina Messieg, wina jego także w niestrzelonych karnych.

0

Już lepiej jakby ten Di Maria z kontuzją grał... gówniane zmiany. Gdzie Tevez...

3

To był strzał?

0

Spoko, jeszcze Lavezzi pewnie XDDD

0

Finał Pucharu Króla, LM z Bayernem? NIC?

0

Pewnie pojedzie na wakacje

3

Ale Messi odpalił na ostatnie 5 minut i od razu 3 sytuacje

1

CO ZA... COOOO.
Niewiarygodne, co za drewniaki

0

Ten Lavezzi to kupsko jakich mało.

1

Każdy powinien to wiedzieć? Nie bądź śmieszny bo większego jajcarza nie widziałem na tym portalu niż Ty.
Możesz czuć się kibicem bo wiesz kim był założyciel Barcelony. Możesz umrzeć spokojnie bo Ty wiesz, a kolega wyżej nie wie. Bądź dumny XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?