Wszystkiego najlepszego wam drodzy kibice FC Barcelony i nie tylko Barcelony ale i wszystkim kibicom futbolu. Spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia !!!!
Życzenia także dla naszych kochanych blaugrankom :
Same puchary Np. Liga BBVA , Liga Mistrzów, Copa del Rey.
Villa moim zdaniem to dobry transfer, ale po co nam do składu jeszcze jeden zawodnik jak czasami Henry siedzi na ławce. Jak chcą go kupić to by musieli moim zdaniem sprzedać kogoś z tej dwójki a nawet trójki --> Eto'o, Henry, Bojan.
Arszawin to piłkarz jednego turnieju w zasadzie można powiedzieć jednego meczu, zagrał fantastyczny mecz z Holendrami a już prasa i media wykreowały go na niewiadomo jako gwiazdę. Dla mnie Arszawin jest solidnym dobrym piłkarzem, ale na statut gwiazdy trzeba sobie zapracować poprzez grę w całym sezonie a nie przez jeden błysk.
Do przerwy 0-0. Gramy dobrze. Przeważamy ale brakuje bramki. Więcej dokładności i wygramy. Musimy ten mecz wygrać. Wszyscy w tej kolejce zagrali dla nas a my musimy to wykorzystać.
Komentarze
0
thanks
0
Wszystkiego najlepszego wam drodzy kibice FC Barcelony i nie tylko Barcelony ale i wszystkim kibicom futbolu. Spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia !!!!
Życzenia także dla naszych kochanych blaugrankom :
Same puchary Np. Liga BBVA , Liga Mistrzów, Copa del Rey.
WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Villa moim zdaniem to dobry transfer, ale po co nam do składu jeszcze jeden zawodnik jak czasami Henry siedzi na ławce. Jak chcą go kupić to by musieli moim zdaniem sprzedać kogoś z tej dwójki a nawet trójki --> Eto'o, Henry, Bojan.
0
Arszawin to piłkarz jednego turnieju w zasadzie można powiedzieć jednego meczu, zagrał fantastyczny mecz z Holendrami a już prasa i media wykreowały go na niewiadomo jako gwiazdę. Dla mnie Arszawin jest solidnym dobrym piłkarzem, ale na statut gwiazdy trzeba sobie zapracować poprzez grę w całym sezonie a nie przez jeden błysk.
0
niedługo usłyszymy że jego marzeniem jest gra w Legii Warszawa
0
Do przerwy 0-0. Gramy dobrze. Przeważamy ale brakuje bramki. Więcej dokładności i wygramy. Musimy ten mecz wygrać. Wszyscy w tej kolejce zagrali dla nas a my musimy to wykorzystać.
Narazie najlepsi na boisku wędług mnie:
Messi
Eto
Xavi
Henry
Puyol
Alves
0
polecam :
Channel - 6099
0
FCB- kat !!!
musisz mieć SopCasta
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=niedziela
i poszukaj mecz Barcy i listy SopCast wybierz CableSoccer
0
sk1n3r
może i masz racje ale zobaczysz Henry jeszcze coś pokaże
0
Sylvinho za Puyola
Eto'o fauluje bramkarza. Żółta kartka