Bardzo dobry mecz Barsy, bardzo mnie to cieszy:) Iniesta moim zdaniem tym spotkaniem pokazał,że to jemu należy się Złota Piłka, dobry mecz Villi,Messiego,Xaviego:) co do pracy pana Sędziego wolę się nie wypowiadać, ważne,że są 3 pkt po dobrym meczu
Ronaldinho grał z nieosiągalną maestrią i geniuszem dla nikogo, nie ma takiego piłkarza który zrównał by się z nim poziomem, technicznie był to gracz doskonały, po prostu wielki Maestro Futbolu, Wielki Dyrygent miał wszystko:)
Z tym,że nie widział takiego Brazylijczyka to trochę Juninho przesadził, Ronaldinho w szczytowej formie był nie osiągalny dla nikogo, był wyjątkowy:) Trzeba o nim pamiętać, Ronni jest i będzie moim ulubionym piłkarzem:)
Dla mnie Pan ,,Money" nie istnieje więc jego komentarze są zbyteczne. Każdy wie,że BARCA w tym roku byłą najlepsza i mam głęboką nadzieję,że w następnych latach i w ogóle zawsze tak będzie:) A tej ,,sprzedawczej szui" nie chcę słuchać.
Ronaldinho grał z nieosiągalną maestrią i geniuszem dla nikogo, nie ma takiego piłkarza który zrównał by się z nim poziomem, technicznie był to gracz doskonały, po prostu wielki Maestro Futbolu, Wielki Dyrygent miał wszystko:)
Komentarze
0
Po takim meczu powiem tylko tyle,żę dla dla takich chwil warto żyć:) VISCA EL BARCA!
0
Bardzo dobry mecz Barsy, bardzo mnie to cieszy:) Iniesta moim zdaniem tym spotkaniem pokazał,że to jemu należy się Złota Piłka, dobry mecz Villi,Messiego,Xaviego:) co do pracy pana Sędziego wolę się nie wypowiadać, ważne,że są 3 pkt po dobrym meczu
0
Ronaldinho grał z nieosiągalną maestrią i geniuszem dla nikogo, nie ma takiego piłkarza który zrównał by się z nim poziomem, technicznie był to gracz doskonały, po prostu wielki Maestro Futbolu, Wielki Dyrygent miał wszystko:)
Pzdr dla mojego wielkiego idola RONALDINHO:)
0
Kto tak pięknie w piłkę gra? TYLKO BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!! VISCA EL BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Wedlg mnie jest za mało słów w języku polskim,ażeby opisać grę Leo. On jest MAGICZNY. Czekamy na finał:)
Visca el Barca!
0
Kto tak pięknie w piłkę gra? TYLKO BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!! VISCA EL BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Z tym,że nie widział takiego Brazylijczyka to trochę Juninho przesadził, Ronaldinho w szczytowej formie był nie osiągalny dla nikogo, był wyjątkowy:) Trzeba o nim pamiętać, Ronni jest i będzie moim ulubionym piłkarzem:)
0
Henka jesteś piłkarzem którego grę zawszę będę bardzo dobrze wspominał Dla Barcy zrobiłeś dużo i za to masz u mnie WIELKI SZACUN.
0
Dla mnie Pan ,,Money" nie istnieje więc jego komentarze są zbyteczne. Każdy wie,że BARCA w tym roku byłą najlepsza i mam głęboką nadzieję,że w następnych latach i w ogóle zawsze tak będzie:) A tej ,,sprzedawczej szui" nie chcę słuchać.
BARCA O MUERTE!
0
Ronaldinho grał z nieosiągalną maestrią i geniuszem dla nikogo, nie ma takiego piłkarza który zrównał by się z nim poziomem, technicznie był to gracz doskonały, po prostu wielki Maestro Futbolu, Wielki Dyrygent miał wszystko:)
Pzdr dla mojego wielkiego idola RONALDINHO:)