O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 22
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Po takim meczu powiem tylko tyle,żę dla dla takich chwil warto żyć:) VISCA EL BARCA!

0

Bardzo dobry mecz Barsy, bardzo mnie to cieszy:) Iniesta moim zdaniem tym spotkaniem pokazał,że to jemu należy się Złota Piłka, dobry mecz Villi,Messiego,Xaviego:) co do pracy pana Sędziego wolę się nie wypowiadać, ważne,że są 3 pkt po dobrym meczu

0

Ronaldinho grał z nieosiągalną maestrią i geniuszem dla nikogo, nie ma takiego piłkarza który zrównał by się z nim poziomem, technicznie był to gracz doskonały, po prostu wielki Maestro Futbolu, Wielki Dyrygent miał wszystko:)

Pzdr dla mojego wielkiego idola RONALDINHO:)

0

Kto tak pięknie w piłkę gra? TYLKO BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!! VISCA EL BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Wedlg mnie jest za mało słów w języku polskim,ażeby opisać grę Leo. On jest MAGICZNY. Czekamy na finał:)

Visca el Barca!

Zobacz wszystkie

0

Kto tak pięknie w piłkę gra? TYLKO BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!! VISCA EL BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Z tym,że nie widział takiego Brazylijczyka to trochę Juninho przesadził, Ronaldinho w szczytowej formie był nie osiągalny dla nikogo, był wyjątkowy:) Trzeba o nim pamiętać, Ronni jest i będzie moim ulubionym piłkarzem:)

0

Henka jesteś piłkarzem którego grę zawszę będę bardzo dobrze wspominał Dla Barcy zrobiłeś dużo i za to masz u mnie WIELKI SZACUN.

0

Dla mnie Pan ,,Money" nie istnieje więc jego komentarze są zbyteczne. Każdy wie,że BARCA w tym roku byłą najlepsza i mam głęboką nadzieję,że w następnych latach i w ogóle zawsze tak będzie:) A tej ,,sprzedawczej szui" nie chcę słuchać.

BARCA O MUERTE!

0

Ronaldinho grał z nieosiągalną maestrią i geniuszem dla nikogo, nie ma takiego piłkarza który zrównał by się z nim poziomem, technicznie był to gracz doskonały, po prostu wielki Maestro Futbolu, Wielki Dyrygent miał wszystko:)

Pzdr dla mojego wielkiego idola RONALDINHO:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?