Dawid7600
Dołączył/a: marzec 2011
Przemyśl
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
http://www.elevensports.pl/
0
UEFA niedawno zapowiedziała, że mecze Ligi Mistrzów będą odbywać się o północy, nie wiedziałeś o tym ?
0
Czy znajdę jakiś kanał niekodowany na Cyfrowym Polsacie gdzie będzie leciał mecz ? Byłbym bardzo wdzięczny, bo niestety dzisiaj nie dam rady oglądać na necie ;/
0
futbolhd.pl polecam :)
0
Mecz będzie transmitowany na nPremium3 HD, a jak ktoś nie ma telewizji N to wykupcie sobie na stronie weeb.tv premium na 3 dni za 3 zł i wtedy możecie oglądać mecz w HD :)
0
Powodzenia ;) jeszcze wróci ;)
0
@Maras_94
Tylko chyba allegro ;]
0
Fajnie jakby się znalazł u nas ale nie jest nam za bardzo potrzebny ;) Życzę mu jak najlepiej ;)