0

Witam
Nie pamiętam takiej ilości wpisów ,ale jestem przekonany ,ze zwiększy się ta liczba jak w tabeli nasza Barcelona prześcignie w tabeli madryckich kopaczy.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich kibiców naszej magicznej drużyny

0

Wielkie dziękuję za te wszystkie piękne chwile które przeżywaliśmy dzięki naszym wspaniałym piłkarzom (mam nadzieje ze mój syn po wczorajszym meczu da sobie spokój z MU i zacznie kibicować jak jego stary najlepszej drożynie w historii ) SZACUNEK

0

Dawno nie przeżyłem takiego dreszczowca,dzięki panowie za walkę do końca.Idę coś łyknąć na uspokojenie .

0

http://www.justin.tv/badtv2/popout

polecam fajne widoczki w czasie przerwy

0

Pan Velasco Carballo, razem ze swoim asystentem, dał Bacy prowadzenie

Proszę o poprawienie tekstu.

Pozdrawiam

0

REAListyk

U nas atmosfera bojowa,sam wiesz jakie są nasze oczekiwania nikt tego nie ukrywa.Liczę na to ,że po pięknym meczu nasz kochana drużyna pokaże wam gdzie wasze miejsce w tym sezonie.Literówkami się nie przejmuj każdemu się zdarza.Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców.

0

Świetny tekst, po przeczytaniu jeszcze bardziej jestem podkręcony. Nie wiem jak wy ale ja dziś prawie nie spałem, musiałem wyjaśniać żonie dlaczego tak się dzieje i jaką wagę ma dzisiejszy mecz .Osobiście będę się cieszył z najskromniejszej wygranej, ale żyje nadzieją ,ze nasi pupile pokażą gdzie jest miejsce kopaczy z Madrytu.Pozdrawiam

0

Witam!Czy ktoś może mi powiedzieć jak mogę zakupić bilety na mecz 10-05 Barcelona - Atletico, do Barcelony przylecę w środę a mecz jest w niedziele jest szansa kupić bilety w kasie przed meczem.Przeczytałem ,ze jest organizowany wyjazd z Polski na ten mecz ,jak można proszę o kontakt fajnie byłoby wspólnie razem cala grupa kibicować.Pozdrawiam!

0

Milo,ze zarząd bierze pod uwage potrzeby zawodnika a nie tylko interes klubu,jak dla mnie bardzo dobra wiadomosc.Choc bardzo lubie patrzec co ten chlopak wyprawia na boisku

0

Witam! Mam pytanie czy ten mecz będzie odbywał sie tej nocy? Przepraszam za takie pytania, ale mam jeszcze po sobocie niezbyt bystry umysł, a nie chce przegapić (mam nadzieje) znów dobrego meczu. Tym bardziej, ze na Wyspach mamy czas przesunięty o godzinkę. Pozdrawiam wszystkich kibiców wielickiej, wspanialej, najlepszej... Barcelony! Szczególnie tych z Dublina a wiem, ze jest nas tu sporo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?