0

bartek_93, 1 minutę temu:

Nikt tu się nie podnieca fetą realu, po prostu ktoś wyraził opinie na temat ceremonii wręczenia pucharu.
I nie ma się o co wkurzać !

0

bartek_93
Jak na razie to ty powinieneś dostać bana za obrażanie innych....

Zachowujesz się jak fanatyczny, szoiwinistyczny kibic, a takich kiboli Barcelona nie potrzebuje...

Sorki za spinkę

0

kamilo 0066
Jesteś jakiś chory chyba...
Prawdziwego bramkarza poznaje się po tym, że potrafi bronić w decydujących i beznadziejnych sytuacjach.
1. Prawda jest taka, że Cech wczoraj zagrał wyśmienicie, jego interwencje zespalały jedność w drużynie Chelsea
2. Cassilas też dobrze bronił w meczu z FCB, w decydujących momentach był kluczowy w interwencjach.

Jak tu już ktoś napisał, Valdez ostatnio miał mało pracy, a mimo wszystko wpuścił dużo goli.
Pewnie, każdy bramkarz potrafi dobrze bronić z ogórkami, ale Chelsea i Real to już dobre drużyny i tu Valdez nie popisał się z całym szacunkiem dla niego !

0

Takie jedno pytanko.

Który zespół jest lepszy i lepiej gra w piłkę ?

1. Taki co mnóstwo sytuacji 100% nie potrafi wykorzystać ?
2. Czy taki, który ma 2-3 sytuacje i je w 100% wykorzystuje ?

Gdzie jest definicja dborego futbolu ?

VeB

0

Napiszę Wam też coś jeszcze...

Barsa jest tylko dobra w ataku pozycyjnym i w posiadaniu piłki.
Zauważyliście, że Barcelona nie strzela już nic z kontr, ani ze stałych fragementów gry ? Kiedyś tak grali, ale teraz już nie.
NIektóre zespoły np: Real to niestety drużyna kompletna. Potrafią grać ofensywnie, defensywnie, strzelać ze stałych fragmentów i spoza pola karnego i grać z kontry przede wszystkim ( to im najlepiej wychodzi )
Dlaczego Barsa nie mogłaby przypomnieć sobie, że tak też można grać oprócz tiki - taki ?
To mnie niestety bardzo frustruje
VeB

0

darot82, 4 godziny temu:
,,jesli udalo by sie ktorejkolwiek druzynie, na dzien dzisiejszy barcelonie rozpracowac system autobusu to bylby to futbol totalny, druzyna byla by nie do zatrzymania, gdyby miala system na taka skomasowana obrone,,

Autobusu nie trzeba rozpracowywać, wystarczy nie grać tiki - taki, oddać przeciwnikowi piłkę i zagrać z kontry - to jest przepis....

VeB

0

Spoko jak gra Quenca to będzie karny dla Barsy :)

0

Spokojnie, artykuł Icemana nie jest zły. O Danim Alvesie dużo prawdy jest napisane. Nie ważne również, czy kontakt z Cristiano był jakiś mocny, liczy się zamiar, za co sam sędzie spokojnie może wyciągać czerwone kartki. Dobrze jednak, że sędzie tego nie widział, a Krysia szybko przebaczyła i obaj wrócili do gry.
Trochę również proszę Was o obiektywizm. Można kochać swoją drużynę i być z nią na dobre i na złe, co nie znaczy że czasem nie można kogoś skrytykować z ulubionem drużyny.
Nie bądźcie zaślepieni, że wszyscy piłkarze Barsy są ideałami.
Kibicujcie i dopingujcie drużynę - to jest najważniejsze...

0

Tak trochę obiektywizmu focus08...
Kopnięcie Alvesa w Cristiano to była czerwona kartka - fakt nie zauważona
Iniesta też przeorał ładnie Arbeloę - jak pokazały powtórki to był bardzo złośliwy faul...
Wiele rzeczy się działo, ale bardzo fajne jest to że po tych zdarzeniach nie było jakiś przepychanek a potem Krysia i Alves uścisnęli sobie łapki i już grali normalnie.
W takich meczach jest wiele stresu i cieszy mocno fakt, że piłkarze wyluzowali i nie musimy rozmawiać już w kontekście sędziów.

0

Zgadzam się z Gable, dokładnie błędy indywidualne przesądziły o wyniku meczu, nie taktyka. Ale taka jest piłka, kto popełnia więcej błędów ten przegrywa.

0

x_factor popieram w 100%

0

teraz to dołożyłeś do pieca pluszek.
Gdyby nie Pep, wielu trofeów Barca by nie wygrała. Trener jest bardzo ważny dla zespołu :)

0

Dokładnie BarcaForever23, zgadzam się w 100%
Nie można stwierdzić tego, że odpuścili mecz z Realem. Jeśli zniwelowali by strate do 1 punktu, sprawa mistrza wciąż byłaby otwarta...
Kolejne błędne stwierdzenie autora artykułu.

0

Nie ma co trzeba uważać na WybrzeżoKościosłonianina :) w skrócie Iworyjczyka :)

0

cyncynat zgadzam się w 100% :)

0

duch toma joad i galopującymajor zgadzam się w 100 %
:)

0

Ja również nie zgadzam się z w/w artykułem i autorem tego arytkułu.
Jestem na 100% przekonany, że Pep chciał wygrać ten mecz stąd tak ofensywna taktyka.
I strasznie mnie denerwuje pisanie, gdyby wszedł Alexis albo ktoś tam inny.
Pep jest wspaniałym trenerem i myślę, że wybrał optymalny skład na ten mecz.
Ciekaw jestem co by było, gdyby grał Alexis , Cesc i Pique od początku, a mimo wszystko Barsa by przegrała ( nawet wyżej, kto to wie )... Co by napisał autor artykułu, że trzeba było Tello wpuścić ?
Takie gdybanie nie ma wogóle sensu, bo nie da się przewidzieć niczego.

No i z artykułu wygląda na to, że Real jest bajecznie słaby a Barsa przegrała na własne życzenie, bo im się nie chciało grać. Totalna bzdura.
Czasem się mecze przegrywa - to wszystko
Przyznam szczerze, że to nie pierwszy taki zły artykuł chalengera...
Stosując analogię piłkarską - ,,chalenger gra piach i jest do zmiany,,

Skoro on śmie krytykować, to ja też chyba moge co ?

0

Manita123 to przykład niereformalnego głupca...

Idąc jego tokiem myślenia:
Barca zdobyła przez 3 ostatnie lata mistrza Hiszpanii dzięki sędziom i nie zawacham się mu o tym przypomnieć :)

Brawo MANITA123 ! w pięty ci poszło ?

0

mvbasten

nie rozśmieszaj mnie, tam wogóle kontaktu nie było, takiego czegoś się nigdy nie gwiźdże a już nie na pewno w polu karnym

trochę obiektywizmu...

0

,, Po rzucie karnym, podyktowanym za faul na Tello (dobry materiał na kontrowersje), Messi zdobył swoją 36. bramkę w tym sezonie ligowym.,,

Proponuje poprawić artykuł o te zdanie. Tam nie było żadnych kontrowersji , bo żadnego faulu na Tello nie był - to było zwykłe nurkowanie.

I jeżeli ktoś mi napisze, że był faul to go wyśmieje !

VeB

0

0

Cóż, nie najlepszy mecz Barcy.

Milan bardzo pozytywnie zaskoczył, 11 zawodników kontuzjowanych to świadczy mimo wszystko, że są dobrą ekipą

Rewanż będzie ciężki, szanse mniej więcej równe.
Ale na minus trzeba napisać, czas nie sprzyja Barcie, niektórzy piłkarze milanu powrócą do zdrowia i będą gotowi na mecz.
Taktyka Milanu będzie prosta:
- Agresywne ataki na początku meczu do strzelenia bramki, a potem obrona ( autobus ). I to jest ich jedyna szansa mam wrażenie, a stać ich na strzelenie bramki.

0

To że sędziowanie w lidze jest żałosne, każdy wie. Sędziowie mylą się w każdą strone...
Odnośnie meczu Realu z Betisem to:
1. Jeśli była ręka u Xabiego, to przypadkowa, a takich się nie gwiżdże.
2. Tak naprawdę ciężko stwierdzić, czy Ramos zagrał ręką, opinie na ten temat są podzielone. Ale zawsze jest takie coś, że jeśli nie ma 100% pewności to karnych się nie gwiżdże.

Wypominacie sędziowanie dla Realu, ja podam tylko 2 przykłady:
1. Atletico - Barca: wiadomo o co chodzi.
2. Ciągle wypominacie te ręce, ale pamiętacie jak w meczu Barca - Real ( bodajże drugi mecz w CdR, albo w lidze na CN - nie pamiętam dokładnie ) Dani Alves dostał w ręke, a w końcówce spotkania Busqets chyba wybił piłkę pięścią ? Stosując waszą filozofie powinny być dwa karne dla Realu...

Kibice Barcy trochę obiektywizmu
Jak tu niektórzy normalni kibice Barcelony napisali, Barca na własne życzenie ma stratę do lidera, taka jest prawda.
Zwalanie wszystkiego na sędziów jest po prostu bez sensu i obudźcie się już z tego

0

Znam tego piłkarza bardzo dobrze, z całego przebiegu jego kariery widać że tylko pieniądze go interesowały, nie aspekty czysto sportowe...

Fuera Eto

0

,,Lecz to co zrobił Marcelo wykracza poza wszelkie granice przyzwoitości...,,

Mam wrażenie, że za bardzo piętnujecie Marcelo, fakt faul bardzo ostry, ale najgorsze są faule z atakiem wyprostowaną nogą ( często łamie sie w ten sposób nogi )

Widziałem mnóstwo gorszych fauli, niż ten Marcelo...brakuje Wam trochę obektywizmu.

Postawa Casillasa mnie bardzo cieszy, że chcę załagodzić sytuację, niepokoi mnie postawi Xaviego...

Wogóle bardzo mi się nie podoba zachowanie xaviego i pique, którzy po meczu bardzo niepochlebnie wypowiadali się na temat Realu Madryt...

Bardzo ładnie zachowali się ramos i xabi alonso, ponieważ pogratulowali piłkarzom Barcelony wygranej po meczu.

Pozdrawiam

0

jeszcze jedno, zgadzam się z niektórymi tu osoboami.

Tak naprawdę zamieszanie po faulu Marcelo wywołała ławka rezerwowych Barcelony

nie wiem czemu twierdzicie, że jest inaczej.

Przedstawię to w punktach:

1. Faul Marcelo

2. Odejście Marcela od Fabregasa.

3. Czerwono kartka dla Marcelo

Po co ławka Barcelony wbiegała na boisko ?

pytam się po co ? bronić kolegi ? przed czym ? przecież Marcelo odszedł od faulowanego, nie chciał mu sprzedać kosy ani skopać...

Może mi to ktoś wyjaśni....

0

ksavix

Oglądałeś film z tym prowokującym messim ? bo mam wrażenie, że jakiś inny filmik oglądałeś...

jak na dłoni dostałeś prowokacje messiego, więc przyjrzyj się dobrze i nie koncentruj się na zdjęciach messiego w sukni ślubnej, wtedy może zauważysz wszystko...

to ty nie jesteś obiektywny

0

Sorki, że tak wtrące, ale ta nagonka na graczy Realu mnie już drażni...

Dokładnie tak jak niektórzy wcześniej pisali, piłkarze Barcelony nie są bez winy, ciągle prowokowali piłkarzy Realu.

Odnośnie Marcelo, fakt faul bardzo brutalny, ale jak sobie kiedyś przypomnę interwencję Pinto z Barcelony ( w jakimś meczu Ligi Mistrzów chyba, już nie pamiętam ) to tam była masakra, mało gościa nie zabił...

Odnośnie Messiego - wiadomo, bardzo dobry piłkarz.Kiedyś był skromny i wogóle godny do naśladowania, ale ostatnio mocno mnie denerwują jego zachowania gwiazdorzyny...

- wykopuje piłkę w kibiców Realu ( wcześniejsze gd )

- prowokuje ławkę rezerwowych, odpycha Centrao specjalnie

- wybija piłkę po gwizdku ( tu należała się kartka )

- i wiele innych prowokacji

Ogólnie mnóstwo było bezsensownych wypowiedzi po obu stronach:

- casillas

- pique, xavi

Ogólnie mecz był ostry, ale to sport dla facetów, nie cipek...

Bardzo bym prosił kibiców Barcelony o trochę obiektywizmu

Pozdrawiam :)

0

ok, ale fakt jest taki, że oni nic z niemiecką drużyną nie zdobyli.

Zresztą kupywanie piłkarzy mundialowych zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem, że nie będą oni mieli takiej formy, jaką prezentowali w reprezentacji.

0

Nigdy nie wygrali z Panathinakosem w Grecji :D no cóź, czas przełamać passę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?