4

Na desce klozetowej zawsze to jakoś łatwiej przychodzi ^^

57

Wtedy Leo wrzuci wszystkie jego rekordy.

5

Alves uśmiechnął się czytając to.

0

Przetwarzam i przetwarzam i nadal nie wiem dlaczego to tanie fair play. Proponuję w takim razie w leżącego zawodnika pieprznąć tą piłkę. Piłka nadal w boisku, gra nieprzerwana, a zawodnik momentalnie się podniesie z wku...rzenia :)

1

Na mobilnej na LR nie ma takiej opcji.

5

Sandały najlepiej, będzie miał przewiew jeszcze.

0

Pasażer

1

To zależy jakie miejsca zajmowałby Kobayashi.

3

Po to żebyś kupował podwójną paczkę(nie wiem czy nadal to istnieje) wtedy masz 10 :)

3

Bez TV można się obejść, bo Internet w zupełności go zastępuje. Na Internet na razie nie ma zastępstwa i pewnie nie będzie.

1

Korzystałem bardzo dawno temu. Natomiast nie miałem sytuacji, że jeśli nie było czegoś na NP to znalazłem to na opensubtitles, a odwrotnie bardzo często :)

4

Napiprojekt.pl moim zdaniem.

6

Raczej brawurowa jazda samochodem Cinquecento ^^

16

Mój sąsiad z dołu. Za flaszkę wszystko załatwi.

3

Ja już podziękuje xD

3

Nie wiem w jakim mieście jesteś, ale ja wczoraj zamówiłem sobie z InPostu i wczoraj paczka wyruszyła do paczkomatu. Spodziewam się jej dzisiaj, ewentualnie w poniedziałek. Nie sądzę żeby trwało to aż tyle dni :). Co nie zmienia faktu, że przed świętami wszystkie te kurierskie przedsięwzięcia mają zapierdziel na pewno.

2

Gdzie mam podpisać autograf? :)

23

Wspaniale, właśnie zastanawiałem się co dzisiaj Ci się śniło :)

8

Nie chciałem być, aż tak dosadny ^ ^

5

Tak teraz przyszło mi do głowy, że rok temu przy okazji wręczania Złotej Piłki fcbarca.com były też różne wywiady z redaktorami (Tak jak i w tym roku) oraz różne statystyki, między innymi było chyba coś związane z największą ilością dawania poleceń. Może kolega Inzaghi bardzo chce to wygrać i dlatego herbuje praktycznie wszystkie komentarze ^^

4

W porządku, będę Cię odwiedzał ^ ^

3

No, to wywalaj ze swoimi wpisami z Marvela, szybciutko ^^

5

Uspokój się Waldek, bo się spocisz.

1

Cytujesz mój komentarz? Nie musiałeś, chłopie. Dać Ci swój plakat? Powiesisz sobie nad łóżkiem ^ ^

6

Powaga? ^ ^ Dobrze zrozumiałem, pozwoliłem sobie na lekką ironię, to wszystko :)

32

Siostra jest twoim rodzicem? Grubo ^ ^

1

Ten bait/ironia jest tak słaby(a) jak sok ze ścierki.

2

Widziałem trailer. Fatality wygląda apetycznie ^^

1

Pijalnia wódki i piwa? xD. A tak poważnie, to w centrum co druga knajpa tak naprawdę. Pianka drink & food polecam.

14

Puchar Bernabeu chyba.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?