Czemu tak płaczecie?! Dużo meczy do końca sezonu mamy Ligę, Ligę mistrzów i Puchar Króla , a przecież jeszcze nic z tego się nie skończyło w Lidze Real może się potykać, mamy mecz z Realem przed sobą i może być różnie.. Wierzymy do końca i trzymam kciuki za kolejny mecz z Manchesterem , a może zimny prysznic był im potrzebny... VeB.
Najlepsze z tego wszystkiego, jak okazało się że mamy zakaz transferowy to każdy pisał że nadejdą suche lata, natomiast w 2015 roku wygraliśmy 5 pucharów w tym ligę i ligę mistrzów ;)
#ArdaDoBoju
Symulek, i karnych to nie pokazywali, ehh Fifa ;) Dla mnie i tak Leo będzie najlepszy na świecie że potrafi ciągnąc zespół ze sobą , może nie zawsze bo nikt nie jest gotowy grać na pełnych obrotach ciągle.. ;)
Komentarze
0
Wszystkie mecze masz na transfermarkecie :)
2
Messi w 36 meczach w tym sezonie 36 bramek i 21 asyst prawdziwy god..
0
Poratuje ktoś dobrym, pewnym linkiem do transmisji ? Bardzo proszę, z góry dziękuje
0
Poratuje ktoś linkiem? Błaaagam
0
Obejrze gdzieś w cyfrowym Polsacie?
14
Autobus do przerwy ma dużo paliwa ^^
13
Czemu tak płaczecie?! Dużo meczy do końca sezonu mamy Ligę, Ligę mistrzów i Puchar Króla , a przecież jeszcze nic z tego się nie skończyło w Lidze Real może się potykać, mamy mecz z Realem przed sobą i może być różnie.. Wierzymy do końca i trzymam kciuki za kolejny mecz z Manchesterem , a może zimny prysznic był im potrzebny... VeB.
8
Najlepsze z tego wszystkiego, jak okazało się że mamy zakaz transferowy to każdy pisał że nadejdą suche lata, natomiast w 2015 roku wygraliśmy 5 pucharów w tym ligę i ligę mistrzów ;)
#ArdaDoBoju
3
Symulek, i karnych to nie pokazywali, ehh Fifa ;) Dla mnie i tak Leo będzie najlepszy na świecie że potrafi ciągnąc zespół ze sobą , może nie zawsze bo nikt nie jest gotowy grać na pełnych obrotach ciągle.. ;)
2
Czy Ney i Alves mają takie same fryzury ? XD