Życzę wszystkim kibicom Barcelony i użytkownikom tego portalu Wesołych,zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęścia i wielu sukcesów Barcy w nadchodzącym 2016 roku!Niech ten nowy rok dla Blaugrany będzie równie udany jak odchodzący.
Szkoda że Xavi odchodzi... to był doskonały piłkarz.Aż łeska kręci się w oku...Ach ci Katarczycy.Oni zawsze wszystko za szmal.Jak się im ropa skończy to będzie dopiero.
Życzę wszystkim kibicom Barcelony i użytkownikom tego portalu Wesołych,zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęścia i wielu sukcesów Barcy w nadchodzącym 2016 roku!Niech ten nowy rok dla Blaugrany będzie równie udany jak odchodzący.
Komentarze
3
Życzę wszystkim kibicom Barcelony i użytkownikom tego portalu Wesołych,zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęścia i wielu sukcesów Barcy w nadchodzącym 2016 roku!Niech ten nowy rok dla Blaugrany będzie równie udany jak odchodzący.
9
Na przykład Aaron Ramsey.
0
0
Szkoda że Xavi odchodzi... to był doskonały piłkarz.Aż łeska kręci się w oku...Ach ci Katarczycy.Oni zawsze wszystko za szmal.Jak się im ropa skończy to będzie dopiero.
0
No nie wiem do przerwy 3:3 więc...
9
Na przykład Aaron Ramsey.
3
Życzę wszystkim kibicom Barcelony i użytkownikom tego portalu Wesołych,zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęścia i wielu sukcesów Barcy w nadchodzącym 2016 roku!Niech ten nowy rok dla Blaugrany będzie równie udany jak odchodzący.
2
Oby w półfinale trafić na lepszego z pary Juventus-Monaco.A w drugim półfinale obstawiam Bayern Atletico
1
Douglas przejął numer bo Busquetsie ma 16 oby tylko grał tak jak on...
1
Jest!Jest!Jest!Będziemy mieli mistrzostwo,Puchar Króla i Ligę Mistrzów!Zobaczycie!Viscal el Barca!