O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5522
  • Liczba komentarzy 315
  • Polecenia 0

Komentarze

0

0

barrtasswielki
No i ?

0

Heh..
Jak to smiesznie brzmi.. jak zagramy tak jak z Milanem nikt nas nie pokona.. jak Real zagra tak jak z Barca nikt go nie pokona.. dziecinne gadanie. Jeden mecz wiosny nie czyni raz druzyna ma dobry dzien a druga ma zly i stad przy wyrownanych zespolach biora sie roznice.
Prawda jest taka ze dla Barcy najgorszy bedzie Real.. Ten zespol juz pozbyl sie strachu przed Barca i bez problemu sobie z nia radzi. I zadne bezsensowne wymowki ze nie ma formy tego nie zmienia na GD kazdy gra na 200% wiec takie gadanie mozna se wsadzic. Do tego Real skupia sie tylko i wylacznie na LM to ich obsesja nie odpuszcza.. wiec moim zdaniem sa faworytami. Bayern niby cisnie ale to jest zludne.. wpadnie na Barce poleci z hukiem. GD w finale bedzie bo jak nie teraz to kiedy.. Mou moze odejsc pokolenie Barcy moze sie zmienic nastac czystka w skladzie trzeba ta legendarna potyczke dwoch najpotezniejszych zespolow z Ronaldo ktory jest w wysmienitej formie i Messim rozegrac w finale. A w finale pewnie wygra Real bo Uefa chce pewnej zmiany rol..

0

tak wale literowki

0

MiserGuardiola
Nie bedziesz mi szczeniaku z takimi tesktami wyskakiwal.. chcesz poswiecic w necie nie wyszlo Ci. Szkoda od 2lat mnie nie dotyczy wiec zanim cos napisze pomysl, a nie bawisz sie we wrozke.
Nie mam kolegow na rm.pl tak sie sklada ze tam bym raz na rok.. znow Ci nie wyszlo..
I caly misterny plan i duma z komenta poszla w piz du

Zobacz wszystkie

0

Lionel0MessiRMKat
szukałem takiej stronki juz w zeszlo roczne GD bez skutku :/

0

Na tej stronie Messi jest swiety i kazdy hejt w strone jego osoby jest odbierany jako atak i na momencie wyznawcy Messiego skacza do gardeł...

Uznac go za najlepszego pilkarza w histori?? kogos powalilo chyba... Maradonie to on moze NA RAZIE buty czyscic. Niech pociagnie Argentyne do MŚ wtedy mozemy pogadac... w Barcelonie latwo sie gra, gra tam od dziecka. WYzwaniem jest dla niego Argentyna jesli jest tym najlepszym niech to udowodni i pociagnie reprezentacje.

Barbaryan
" CR7 zdobył La Ligę i był drugim strzelcem rozgrywek, na euro zagrał w zasadzie przeciętnie ( proszę o dogłębną janalizę jego gry) natomiast Messi popił wszelkie rekordy"
Widze ze klapki na oczach z napisem Messi sprawiaja ze co zrobi Ronaldo jest na sile umniejszane.. na Euro zagral przecietnie? co ja sie bede produkowal kibic Barcy widocznie ma waskie pole widzenia ktora patrzy tylko na bordowo...

Pitinho#10,
Nie posiusiaj sie z nerwow mały.

0

BB4everbarca
Kazdy kto ma oczy widzi ze jest lepszy.. dlaczego bo takie Ty masz na ten temat zdanie to reszta ma mieć podobne? Dla jednego ten jest lepszy dla drugiego tamten wiec nie wiem po co piszesz takie bzdury.
Jeden z dwóch.. dlaczego? bo znowu tak twierdzisz? Bo Ty wiesz najlepiej?

0

Szymek2202
Chłopie jesli admin jest obiektywny to bana juz wylapales. smieciem to jest... a zreszta nie bede sie znizal zyj sobie jak zyjesz:)
PS: długo pisałes

0

Progressive
to malo widziales... szkoda ze majac tak male pojecie sie wypowiadasz...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?