O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 27
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Dzieki ;)

0

kosa2306

a podałbyś mi dokładnego linka będę bardzo wdzięczny :)

0

ja również bym kupił Arde Turana bardzo mi się podoba jak gra a na prawą obronę jest ; Eboue,Cicinho, przecież spokojnie można ich kupić myślę jakbyśmy przycisnęli na Liverpool no może Mascherano byłby nasz a nasi wychowankowie mimo tego że są zdolni to nie znaczy że będą sobie świetnie radzić bez przesady przez niego możemy wygrać mało przez wąską kadrę (OBYM SIĘ MYLIŁ)

0

Uwaga dowcip: prosilbym, zeby sie nie obrazal zaden kibic Realu no i moderatorzy. po prostu mnie tak rozbawilo, ze musialem sie z wami podzielic :D

Pani pyta dzieci w szkole: - Które z was kibicuje Real Madrid Wszystkie dzieci podnosza raczki tylko nie Jasio. - A ty, Jasiu czemu nie podnosisz? - pyta pani. - Bo ja kibicuje Barcelonie - odpowiada Jasio. - Ale dlaczego? - pyta pani. - Bo tata kibicuje Barcelonie, mama, starszy brat i cala reszta rodziny. To i ja kibicuje Barcelonie - mówi Jasio. - Ale Jasiu, popatrz, nie zawsze trzeba brac przyklad z rodziców. Np. jakby tak twój tata byl alkoholikiem, mama prostytutka, a brat pe..em, to co wtedy bys zrobil? - pyta pani. - Wtedy bym kibicowal Realowi - odpowiada Jasio.

0

Błagał o to aby nie być częścią wymiany z C.Ronaldo i dobrze zrobił że odszedł bo w Realu nikogo nie doceniają powiedzcie w czym Ronaldo jest lepszy od Robinho :)

Zobacz wszystkie

0

przyda się z pewnością jeszcze tylko Silva,Villa i Felipe Luis i Real może nam pucować buty ;)

0

kosa2306

a podałbyś mi dokładnego linka będę bardzo wdzięczny :)

0

Dzieki ;)

0

Uwaga dowcip: prosilbym, zeby sie nie obrazal zaden kibic Realu no i moderatorzy. po prostu mnie tak rozbawilo, ze musialem sie z wami podzielic :D

Pani pyta dzieci w szkole: - Które z was kibicuje Real Madrid Wszystkie dzieci podnosza raczki tylko nie Jasio. - A ty, Jasiu czemu nie podnosisz? - pyta pani. - Bo ja kibicuje Barcelonie - odpowiada Jasio. - Ale dlaczego? - pyta pani. - Bo tata kibicuje Barcelonie, mama, starszy brat i cala reszta rodziny. To i ja kibicuje Barcelonie - mówi Jasio. - Ale Jasiu, popatrz, nie zawsze trzeba brac przyklad z rodziców. Np. jakby tak twój tata byl alkoholikiem, mama prostytutka, a brat pe..em, to co wtedy bys zrobil? - pyta pani. - Wtedy bym kibicowal Realowi - odpowiada Jasio.

0

chyba się nie doczekamy żadnego transferu patrząc realnie jak Barca jest zainteresowana jakimś dobrym zawodnikiem (nie mówie tu o Srnie nie potrzebny jest) ale o Vilii i Riberym to suma jest odstraszająca teraz przeczytałem że jak Barca chce kupić Mascherano musi dac 50 mln. Nie wiem kogo my w końcu kupimy.Trzeba kupić Ville-priorytet,kogoś na lewą stronę,def,pomocnika zastępca (Toure i Keita) ze względu PN i lewy obrońca czyli Luis Filipe ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?