znowu Busquets i Alves? ;/ A Montoya po za ławka nawet;/ Kolejny mec w ktorym Alves w kazdej akcji robi swoje niby dosrodkowania;/ i Suarez na skrzydle, bd to co z Villa;/ robic z typoweko srodkowego skrzydlowych, Messi na skrzydło gdzie ma wiecej miejsca a nie sciane 4 obroncow przed soba, otwiera to zejscie na lewa noge albo granie prostopadłej do Suareza;/ nie rozumiem tego co od jakiegos czasu zaczeło sie dziac z Barcelona..
znowu Busquets i Alves? ;/ A Montoya po za ławka nawet;/ Kolejny mec w ktorym Alves w kazdej akcji robi swoje niby dosrodkowania;/ i Suarez na skrzydle, bd to co z Villa;/ robic z typoweko srodkowego skrzydlowych, Messi na skrzydło gdzie ma wiecej miejsca a nie sciane 4 obroncow przed soba, otwiera to zejscie na lewa noge albo granie prostopadłej do Suareza;/ nie rozumiem tego co od jakiegos czasu zaczeło sie dziac z Barcelona..
Komentarze
0
po co ten Busquets;/odpoczynek Neymarowi sie przyda ale Suarez mogłby sie troche ograc wiec nie wiem co robi na lawce;/
0
znowu Busquets i Alves? ;/ A Montoya po za ławka nawet;/ Kolejny mec w ktorym Alves w kazdej akcji robi swoje niby dosrodkowania;/ i Suarez na skrzydle, bd to co z Villa;/ robic z typoweko srodkowego skrzydlowych, Messi na skrzydło gdzie ma wiecej miejsca a nie sciane 4 obroncow przed soba, otwiera to zejscie na lewa noge albo granie prostopadłej do Suareza;/ nie rozumiem tego co od jakiegos czasu zaczeło sie dziac z Barcelona..
0
znowu Busquets i Alves? ;/ A Montoya po za ławka nawet;/ Kolejny mec w ktorym Alves w kazdej akcji robi swoje niby dosrodkowania;/ i Suarez na skrzydle, bd to co z Villa;/ robic z typoweko srodkowego skrzydlowych, Messi na skrzydło gdzie ma wiecej miejsca a nie sciane 4 obroncow przed soba, otwiera to zejscie na lewa noge albo granie prostopadłej do Suareza;/ nie rozumiem tego co od jakiegos czasu zaczeło sie dziac z Barcelona..
0
po co ten Busquets;/odpoczynek Neymarowi sie przyda ale Suarez mogłby sie troche ograc wiec nie wiem co robi na lawce;/