2

Bałem się tego meczu, ostatnimi laty ciężko się z nimi grało.

2

Szczęsny elektryk.

0

No to Araujo zostaje

1

Olmo już prawie 70 minut gry czyli w następnym meczu odpoczynek?

1

Nie wierzę że Martin nie zostanie zmieniony w przerwie

1

Sędzia dla nas łaskawy

0

Deco zbawiciel, nawet nie chcr mi się czytać tego.

0

Matko bosko ale żeśmy ich rozdupczyli

0

Małpa kłóci się jeszcze

0

Hahahhaha co on robi

0

Wojtek to chyba tylko w Pucharze Króla pogra

0

Niesamowite jak odmienił Barce Herr Flick

1

Kurde to mecz dzisiaj jest... A ja wczoraj kupiłem bilety do teatru. Ajjjjjj jakby powiedział Szpakowski

2

Golasssso Lewandowskiego

0

2-0 w 30 minut i będziemy cisnąć po kolejne, za Xaviego byłoby bronienie wyniku, żeby później stracić dwie bramki w 10 minut.

3

W powtórce wydaje mi sie ze przyaktorzyl

1

Sedzia w formie

2

Super ogląda się Barcę. Bardzo długo na to czekaliśmy.

21

Barany zamiast na Nico to niech gwizdza na grubasa i jego przydupasa?

1

Oho tancerz zaraz z okazja na dublet

0

Szczur Bartomeu ma jakieś zarzuty czy bezkarnie zniszczył klub?

0

@Veysel chcą go sprzedać

2

Roque wchodzi w meczu towarzyskim w 77 minucie. Wy to przestańcie się oszukiwać, że on potrafi grać w piłkę

3

Transfer porażka, pod każdym względem

0

Dembele raz na 20 meczów też potrafił poczarowac

8

Czyli będąc biedakami tak o po prostu wyrzuciliśmy 40mln na gościa, którego Deco widział tylko z kompilacji na YT?

2

Borussia wchodzi do finału LM, a my będziemy bujać się z "byliśmy lepsi" Xavim

1

Przestań się kompromitować. Nie widzę przyszłości z nim.

0

Czawi tradycyjnie zwali na sędziego?

1

Jak tu patrzeć optymistycznie w przyszłość kiedy my nie jesteśmy już nawet najlepsi w Katalonii. Tylko dwóch gości z ławki kosztowało więcej niż Girona wydawała w całej swojej historii. Do tego przedłużenie kontraktu pod wpływem impulsu.
Nie mam już sił, ja już nie wierzę, ze klub odbuduje się, będziemy takim Manchesterem United.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?