0

@Vhaeraun track limits &DTM?
Nie egzystuje w pojedynkach.
Tak samo jak lekkie uderzanie w przeciwnika jak np.tutaj
https://www.instagram.com/reel/DAEB6w1sFsj/?igsh=eTJpdHY0NnplZG52
Bylo "under investigation" ale stwierdzili sedziowie,ze to incydent wyscigowy.
Taki troche RallyCross na asfalcie.
Ale za to kocham ta serie

0

W F1 to juz w pierwszej strefie DRS byłoby po sciganiu co nie???
https://www.instagram.com/reel/DATkk7vMm2U/?igsh=cTVmaGxvdTBwcGQ5
@mekston @Kessie @MesQueUnClub96 @NeKenI

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?