31 sierpnia 2008, 20:50
0
A ja tam w nich wierze! Pokażą na co ich stać, jak nie w tym meczu to na pewno w następnym! Barca 4 ever
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
A ja tam w nich wierze! Pokażą na co ich stać, jak nie w tym meczu to na pewno w następnym! Barca 4 ever
0
A ja tam w nich wierze! Pokażą na co ich stać, jak nie w tym meczu to na pewno w następnym! Barca 4 ever