11 marca 2009, 19:43
0
czy jakis z tych kanlaow leci na n oprocz 58 bo pisze brak dzwieku lub obrazu odp plis
7 marca 2009, 21:01
dzieki bardzo spoko ziom z ciebie ale wyskoczył error
7 marca 2009, 21:00
dzieki bardzo spoko ziom z ciebie
7 marca 2009, 19:39
leci na n ?
4 marca 2009, 13:51
jest cos na nce??
17 stycznia 2009, 15:11
laci na nce
24 września 2008, 17:41
tupac888 to leci na n odp
30 listopada 2008, 00:00
barca grom seville 3:0 jak zawsze messi gral idealnie poprostu zajebiscie wyprzedzil zawodnikow i gollllllllllllllllllllllllllllllllllllll
21 września 2008, 11:35
niech ktos napisze cz kturys z tych kanalow jest na N i na jakim kanale
24 września 2008, 18:26
pershin ciebie sie niepytam pytam sie tupac888 leci czy nie? tupac88 jak leci napisz na jakim kanale plis
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
czy jakis z tych kanlaow leci na n oprocz 58 bo pisze brak dzwieku lub obrazu odp plis
0
dzieki bardzo spoko ziom z ciebie ale wyskoczył error
0
dzieki bardzo spoko ziom z ciebie
0
leci na n ?
0
jest cos na nce??
0
laci na nce
0
tupac888 to leci na n odp
0
barca grom seville 3:0 jak zawsze messi gral idealnie poprostu zajebiscie wyprzedzil zawodnikow i gollllllllllllllllllllllllllllllllllllll
0
niech ktos napisze cz kturys z tych kanalow jest na N i na jakim kanale
0
pershin ciebie sie niepytam pytam sie tupac888 leci czy nie? tupac88 jak leci napisz na jakim kanale plis