7

pytania jak z Żulionerów, typu "Jakiego koloru jest czerwony maluch"

81

no w sumie nie xD

1

Alaves w finale no to grubo, nawet po wojaku bym na początku sezonu nie obstawił, że taki będzie finał

2

Stanowski xD

20

pamiętam ile tu było negatywnych komentarzy przy transferze Cillessena, że ręcznik i tak dalej a tu nie dość, że Jasper broni dobrze + świetna gra nogami to do tego jest tak mega pozytywny, że nie da się go nie lubić :)

1

odejdzie pewnie Mathieu na jego miejsce może Mere z Gijon? A tak to jeszcze Verrattiego i Isco, ale to bardziej dział science-fiction

1

bo gramy z Alaves w sobotę, może dlatego ?

4

może w tym roku powtórka i to my wygramy Puchary na farcie

11

To był chyba najbardziej poj*bany mecz jaki w życiu oglądałem

6

Jak Atletico strzelili to wiecie gdzie jesteśmy

0

Cillessen spokój grabarza ma

0

Carrasco xDDDDD

1

Gomes dziś świetnie oby trzymał poziom a Messi? Co tu dużo mówić geniusz, piłkarze Atletico okrążyli go a on i tak ich porobil

0

Wymowny obrazek jak Suarez ale Luis wraca do pomocy aby rozegrac... Takum środkiem pola to my możemy z Herculesem grać...

6

Milik to chyba kibic Realu, jeśli Jesus się będzie rozwijał tak jak obecnie to jego z miłą chęcią tu bym widział

23

dla mnie fajnie się cieszył, widać że zeszło z niego ciśnienie i od razu podziękował Neymarowi w sumie u nas każdy się tak cieszy że po bramce biegnie do tego co mu podał. A co miał napiąć się jak pewien pan z numerem 7?

1

szkoda, że nie ma dla niego miejsca, bo to świetny zawodnik

0

Tylko ze on do nas nie chciał przyjść i wcale się nie dziwie, bo by sobie za często nie pogral, raz w miesiącu to za mało jak na takiego zawodnika

1

Niesamowity ten Jesus

23

Dziure w głowie ma jak Czesio z Włatcy Móch

6

"Ronaldo jest skrzydłowym"

0

a Ronaldo to już by w helikopter się bawił

0

Ale dziś Neymar jest genialny az przyjemnie się go ogląda, nawet te jego strzaly jakby mniej irytowaly

0

Pique kac trzyma po imprezie xD

0

Jak Messi odpocznie z Alaves to my sobie odpoczniemy od Mistrzostwa w tym roku

7

Transmisja trwa 2 sekundy a już się dowiedzieliśmy jaka jest strata punktów do Realu... Święcicki wróć!

20

A z chwilę Mirosławski: "Ter Stejgen to najgorszy bramkarz na świecie a nie mówiłem ze w końcu te jego zabawy źle się skończą"

5

Naldo i 1:1, ciśnąć ten Bayern

15

Lucho chyba jeszcze na kacu po imprezie u Pique

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?