D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
pytania jak z Żulionerów, typu "Jakiego koloru jest czerwony maluch"
81
no w sumie nie xD
1
Alaves w finale no to grubo, nawet po wojaku bym na początku sezonu nie obstawił, że taki będzie finał
2
Stanowski xD
20
pamiętam ile tu było negatywnych komentarzy przy transferze Cillessena, że ręcznik i tak dalej a tu nie dość, że Jasper broni dobrze + świetna gra nogami to do tego jest tak mega pozytywny, że nie da się go nie lubić :)
1
odejdzie pewnie Mathieu na jego miejsce może Mere z Gijon? A tak to jeszcze Verrattiego i Isco, ale to bardziej dział science-fiction
17
Benzema wkradl się na Instagrama Szczęsnego:
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/fr/cp0/e15/q65/16587285_659353844246751_6231100037918262312_o.jpg?efg=eyJpIjoiYiJ9&oh=3cc2295fbe3bba584334f42e72d5228e&oe=594397B6
1
bo gramy z Alaves w sobotę, może dlatego ?
4
może w tym roku powtórka i to my wygramy Puchary na farcie
11
To był chyba najbardziej poj*bany mecz jaki w życiu oglądałem
6
Jak Atletico strzelili to wiecie gdzie jesteśmy
0
Cillessen spokój grabarza ma
0
Carrasco xDDDDD
1
Gomes dziś świetnie oby trzymał poziom a Messi? Co tu dużo mówić geniusz, piłkarze Atletico okrążyli go a on i tak ich porobil
0
Wymowny obrazek jak Suarez ale Luis wraca do pomocy aby rozegrac... Takum środkiem pola to my możemy z Herculesem grać...
6
Milik to chyba kibic Realu, jeśli Jesus się będzie rozwijał tak jak obecnie to jego z miłą chęcią tu bym widział
23
dla mnie fajnie się cieszył, widać że zeszło z niego ciśnienie i od razu podziękował Neymarowi w sumie u nas każdy się tak cieszy że po bramce biegnie do tego co mu podał. A co miał napiąć się jak pewien pan z numerem 7?
1
szkoda, że nie ma dla niego miejsca, bo to świetny zawodnik
0
Tylko ze on do nas nie chciał przyjść i wcale się nie dziwie, bo by sobie za często nie pogral, raz w miesiącu to za mało jak na takiego zawodnika
1
Niesamowity ten Jesus
23
Dziure w głowie ma jak Czesio z Włatcy Móch
6
"Ronaldo jest skrzydłowym"
0
a Ronaldo to już by w helikopter się bawił
0
Ale dziś Neymar jest genialny az przyjemnie się go ogląda, nawet te jego strzaly jakby mniej irytowaly
0
Pique kac trzyma po imprezie xD
0
Jak Messi odpocznie z Alaves to my sobie odpoczniemy od Mistrzostwa w tym roku
7
Transmisja trwa 2 sekundy a już się dowiedzieliśmy jaka jest strata punktów do Realu... Święcicki wróć!
20
A z chwilę Mirosławski: "Ter Stejgen to najgorszy bramkarz na świecie a nie mówiłem ze w końcu te jego zabawy źle się skończą"
5
Naldo i 1:1, ciśnąć ten Bayern
15
Lucho chyba jeszcze na kacu po imprezie u Pique