0


Czemu ten Real jest taki dobry a my teraz wszystko przehlgrywamy z nimi... maja Ligę Mistrzów, Superpuchary. Europy i Hiszpanii a my nic... a w liczbie LM to już ich nigdy nie dogonimy, będziemy zawsze w cieniu Królewskich. Jak zacząłem kibicować Barcie to grali ładnie z Neymarem i Messim a teraz czort... klepią nas jak dziadek babcie na każdym froncie...

0

Czemu ten Real jest taki dobry a my teraz wszystko przehlgrywamy z nimi... maja Ligę Mistrzów, Superpuchary. Europy i Hiszpanii a my nic... a w liczbie LM to już ich nigdy nie dogonimy, będziemy zawsze w cieniu Królewskich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?