0

Jest spokojnie do poprawienia, Robbie Fowler strzelił hat-tricka w 4 minuty o ile dobrze pamiętam :]

0

zakillasek to nie jest śmieszne... to jest tragedia, bo tam nie jest Polska i nie będzie tak jak pisał masq że wyjdzie po 12 miesiącach, tamtejsze więzienia to nie są takie więzienia jak w Polsce, tam każdego dnia walczy się żeby przeżyć. On naruszył jedno z podstaw tamtej kultury, nie będzie miał łatwego życia... Mam nadzieje że Barca zabierze w tej sprawie głos...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?