Culé17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BAN
0
jedrusdrewienko
Ok, mój błąd. Poryło mi się.
0
Aha... No to temu panu podziękujemy.
0
Ja nie wiem czy on, w ogóle jest dobry... Grał tam w tym Bayernie, ale czy grał w pierwszym? I jak się spisywał? Wiecie może jak tam mu szło?
PS Osobiście, to nie chcę go w naszym składzie. Lepiej kupić kogoś, kto jest bardziej doświadczony. Lepiej wydać te pare eurosów na dobrego obrońce, niż obrońcę z wypożyeczenia(którego się pozbyliśmy)...:/ A co do Lahma, to jestem nawet za. W końcu, potrzeba nam kogos konkretnego na linię obrony. Abidal czy Silvinho, a nawet Millito(ktoś wspomniał - choć wątpie) odchodzą. Także... nooom...
0
Yeeep, jest literówka... Zaraz to poprawią:) A co do wypowiedzi Márqueza to fajnie, że tak uważają...
0
Kurczę, szkoda:/ Dziękujemy Sylvinho! VeS! Ciekawe kto teraz będzie zmiennikiem. Już 2 obrońców odchodzi, praktycznie. Co to będzie?
0
18paulina94
Jasna sprawa. Dzięki, wzajemnie;)
0
DonBolo czy to jakaś aluzja?
0
Tu się zaczyna robić jak na realmadrid.pl. Pozdrawiam tylko prawdziwych Culés! Ve Barça!
0
DonBolo
Błagam Cię, zakończ już tą, że to tak nazwę kompromitację.
0
janek_centrum
Cecares? A kto to taki?:D
Zhirkov idzie do Chelsea, proszę Pana.
0
Larssonik
Caceres? Skąd masz takie informacje?
0
18paulina94
Dokładnie. Chociaż wierzę w to, że Barça ma taką kasę:)
0
Jakoś nie mogę sobie teraz wyobrazić Barçy bez Henry'ego. Chcę, aby został jeszcze, tak ze 3 sezony:) Potem niech spełni swoje "marzenie" i niech przeniesie się z powrotem do swojego domu, czyli Arsenalu. Z góry moge podziękować Henry'emu za jego grę w Barcelonie! heh Był, Jest i Będzie wielki! Ve Henry!:)
0
Ktoś tu buja w obłokach, czy mi się wydaje (DonBolo) ?
0
LeoMessi1989
OK. Rozumiem. Powiem to z czystej sympatyczności do Twojej osoby: Ja w przeciwieństwie do Ciebie cieszę się, że Barça zdobyła już 3 puchary. Pozdrawiam.
0
stefan_nurek
Ja własnie to mówię od dobrych 20 minut, ale większość płacze, bo przegrywamy. LoL?
0
LeoMessi1989
Nie uszukujmy się, nie zdobędziemy tych 108 bramek. Wierzę w w swój zespół, ale nie ma co, nie da rady(np. zmęczenie).
0
vajcz1984
Ja własnie jstem za Deportivo:D
O i poprzeczka:)))
0
Ludzie, spokojnie... Panikujecie, jakby to był mecz o "coś". O honor nie ma co walczyc, bo już go dawo zdobyliśmy.
0
Joke oczywiście.:)
0
A ja teraz jestem za Deportivo:D hehehe
0
Eeeeeh tam! Nic sie nie dzieje! Barça może to przegrać i tak jest wielka! Visca el Barça!!!
0
Własnie! To jest taki jaksrawy pomarańcz chyba. Ale na pewno nie różowy.
0
Fajne stroje! Eleganckie. Hej podajcie jakieś linki, dobre. Bo moja transmisja zarywa i w dodatku komentator beznadziejny.:/
0
Tak bardzo się boję:( Modlę się o to, żeby Barça to wygrała. Obawiam się naszej obrony trochę(jeśli pójdzie coś nie tak, że będą jakieś błędy w obronie - aaaajć:/). Jedno jest pewne - o godzinie 20.45 będę miał "nogi z waty". Barço wygraj to! VeB! Vamos! Jak wygramy, to będę jezdził na ręcznym:) Bez jaj, heh...
0
Sezon 2005/2006 - o to mi chodziło. Stroje szczególnie paskudne. A te na nowy sezon są do nich strasznie podobne...:( Nie moge sie z tym pogodzić.
0
Oooo jaka beznadzieja! Te domowe są okropne! Najlepsze są te aktualne. Z tych nowych to jedynie podoba mi się komplet wyjazdowych. A te domowe to jak bazarówki wyglądają. Bleeee! Absolutny sprzeciw dla domowych! Przypominaja mi się czasy, kiedy to Barça nie miala jeszcze sponsora (Unicef), że tak to nazwe na koszulkach. Ochyda!
0
Zgadzam się. Już tyle razy widziałem te newsy z nagłówkami typu: " Barça zainteresowana..." i jakoś nic nie dochodzi do sedna, czy go biora czy też nie. Moim zdaniem to sa po częsci jakieś ploty. To zreszta widać, że Barça nie bierze tych co się pojawia pod ręką. Praktycznie sami wychowankowie. I to mnie cieszy.
0
Przepraszam: I ani eurosa "więcej". Pomyłka.