O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1793
  • Liczba komentarzy 55
  • Polecenia 44

Komentarze

0

0

czytając twoje wypociny to jakby słuchał oderwanych od rzeczywistości członków "Ciamajdanu"

0

katar, Brazylia tak zgadzam się z tobą

0

twoje zdanie pasuje na czasy Guardiolii kiedy gracze La Masii mieli szanse na 1 drużynę i ją dostawali ale od kiedy trenerami/zarządcami byli/są Martino,Enrique,Fernandez,rosell,bartomeu takiej szansy nie maja więc coraz odważniej kierują wzrok ku Wyspom.

0

zwłaszcza przeciętnego ale jednak podgrzewacza foteli na ławce za 30 mln w czym bryluje ekipa rosell & bartomeu

Zobacz wszystkie

13

"Największy rywal Argentyńczyka w walce o Złotą Piłkę Cristiano Ronaldo"
Zdanie zupełnie oderwane od rzeczywistości. Każdy obiektywny obserwator futbolu zdaje sobie sprawę że ZP wygra CR ze względu na LM i ME i nikt nie będzie patrzył jak słabe miał drabinki Real czy Portugalia by wygrywać te rozgrywki i jak słabo grał CR w Euro. On wygra to trofeum mimo że nie podoba mi się to jak i większości kibicom Barcy w Polsce.
Rekord grupowy LM będzie trudny do osiągnięcia zwłaszcza że Barca ma już pewne 1 miejsce ( więc możliwe że zagrają gracze co grali mniej) więc Messi może mieć wolne. A i tak wszystko zależy tylko od niego samego
- czy będzie chciał grać ( a raczej czy zgodzi się na wolne)?
- czy będzie musiał rozgrywać i rozdzielać piłki w linii pomocy zmniejszając swoje okazje do strzelania na bramkę ( bo linia pomocy Barcy to nie powala grą jak nie ma tam Messiego)
- czy nie odda innemu graczowi ewentualnego karnego?
Cieszmy się grą Messiego bo przez politykę obecnego zarządu "antyLaMasia" na kolejnego Messiego będziemy czekać 100 albo i więcej lat.

6

"Przecież to absurd! 86 procent ludzi we mnie nie wierzyło [wedle internetowej sondy]. Wielu wolałoby na moim miejscu Mourinho." Znamienne słowa i cieszę się że byłem i jestem tym jednym z 14% którzy wierzyli w ten projekt. Jak to powiedział Max Kolonko o JOW-ach w Polsce " te 8% głosujących na nie to AWANGARDA Polski" tak ja cię ciesze że jestem AWANGARDĄ CULES BARCY dla których prawdziwa Barca to ta z czystymi koszulkami, silną La Masią, filozofią Cruyffa, mocną pozycją w Europie i hasłem MQUC ( teraz Barca to niestety jedynie jeden z wielu TYLKO KLUBÓW).
Barcelona VI 2008-VI 2011 to najlepsza drużyna w historii futbolu i osiągnęła to La Masią nie transferami a na de wszystko bez bezczeszczenia koszulki. Brawo Cruyff,Brawo Laporta,Brawo Pep,Brawo La Masia i z tego dumny byłem ja i na pewno założyciel Barcy WIELKI JOAN GAMPER

4

Nic nie halo tylko takie prawo w Anglii. Byłem w Australii i tam jest podobnie. Możesz chodzić do szkoły, collegu czy na studia a może .....już od 14 roku życia legalnie podjąć pracę a to że jest chore prawo w takim kraju jak Hiszpania czy Polska to nie wina ani City ani Pepa. A do tego Wielka Brytania nigdy ie dała się stłamsić quazi tworowi jakim jest UE w kewstiach regulacji prawno-społecznych i dlatego tam młodzież ma szansę na godne zarobki już przed 18 urodzinami.
To nie jest złe że Barca szkoli dobrych ludzi ( choć tymi nie nazwałbym bartoemu i rosella i jego spółkę) i piłkarzy tylko problem wynika jak już pisałem z prawa unijnego i hiszpańskiego oraz z polityki obecnego zarządu Barcy oraz po części ze słabości La Liga i Segunda gdzie gracze wychowani w La Masia a zapowiadający się na gwiazdy zostają spychani przez politykę kadrową bartomeu,fernadeza i Enrique do klubów gdzie staja w rozwoju bo te kluby nawet z La Liga nie prezentują poziomu nawet angielskiej Championship.

3

A kto mówi że mają się tacy trafiać? Wystarczy że gracz który przeszedł wszystkie szczeble szkolenia dostanie rzeczywistą szansę gry w pierwszej drużynie (decyzja trenera) i szansę na zostanie w klubie (decyzja zarządu).
Pamiętasz (pewnie nie) V.Valdesa z 2002,Busquetsa i Pedro 2008,S.Roberto i innych.Pisano tu że są za słabi na Barcę, nie maja talentu że najlepiej sprzedać lub wypożyczyć. A tu prosze co osiągnęli i jaki mieli wpływ na stworzenie drużyny wszech czasów.
A tak podziękuj zarządowi ( pewnie za jego krytykę znów bana dostanę=podwójne standardy redakcji tego serwisu na zasadzie "krytykujesz r czy b masz bana a jak obrażasz Laportę to nagroda w postaci kolejnych newsów "antylaporta" by móc na tego znakomitego prezydenta Barcy pisać kolejne komentarze pełne jadu i pomyj) że graczami pokroju Marlona,Ter Stegena,Mathieu,Digne,Umtiti,A.Gomes,D.Suarez,Alcacer Barca ma pewną wygraną La Ligę i LM w co wierzą chyba tylko najwięksi wyznawcy obecnego zarządu.
Fakty są takie że Martino i Lucho jadą na oparach projektu Guardiolii co na dłuższą metę nie zakończy się dobrze.

3

Powiedz to bartomeu i jego zarządowi i tym tysiącom socios którym tryplet i petrodolary odebrały racjonalne myślenie nad dobrem Barcy w tym La Masii.