CriminalFCB
Dołączył/a: marzec 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekawa sprawa. Jakoś Messi ze swoim charakterem nie pasuje mi do osoby, która bluźni na arbitrów, ale kto wie. Sędziowie też powinni trochę delikatniej podchodzić do tej sprawy bo wiadomo, że piłkarz na boisku się denerwuje i targają nim emocje. O ile słowa Pique gdzie obraził matkę sędziego było słusznie ukarane, o tyle słowa Messiego... a właściwie co on powiedział? Mimo wszystko kara 4 meczy to za surowe. 2 mecze bym się zgodził, ale kolesie za skopanie rywala dostawali mniejszą karę więc coś tu jest nie halo. Musiał naprawdę słowami sierpowego sprzedać arbitrowi.
0
To już jest szczyt kłamstwa i dziwne jak ktoś w taką plotę wierzy.
0
Możemy powiedzieć, że Xavim Iniestą nie jest ale poziom znacznie nie odstaje.
0
Chociaż mnie wczoraj zamurowało jak Masche oddał ten strzał w pierwszej połowie, przeszło obok słupeczka. Poluje na tą bramkę :)
0
Przypominam o Sergim Roberto, którego 99% cules wywaliłoby z klubu parę lat temu. Póki co Andre Gomes nie zachwyca, jednak na początku sezonu grał dosyć solidnie - mecz z Manchesterem City czy też kilka spotkań gdzie szło mu w porządku jako dmc. Też mnie za bardzo nie przekonuje jednak czekam aż pokaże na co go stać. Denis ma duży talent ale potrzebuje czasu. Co jak co ale Rafinha spisuje się. Nie każdy musi być Messim aby zagrać dobry mecz. Wystarczy, że ktoś nie odstaje i jest ok. Rafinha potrafi odnaleźć się w polu karnym, dużo biega i jest serio przydatny w destrukcji. Co do Rakiticia - nie skomentuje. Bardzo lubię Ivana i śmieszy mnie jak ktoś pisze, że nie poziom Barcelony. Bramka w finale ligi mistrzów to cienizna? Może już nie jest taki turbo-ofensywny jak na początku (dobre podania ze stałych fragmentów, strzały z dystansu) ale nadal jest dobrym zawodnikiem i dla mnie cały czas zasługuje na pierwszy skład obok Andresa Iniesty. Chociaż Sergi Roberto staje się naprawdę kozaczkiem i nie wykluczone, że ktoś mu będzie musiał zrobić miejsce.
0
O której jest jutro to losowanie? I czy będzie transmitowane w Eurosporcie?
13
Kylian Mbappe (AS Monaco) sezon 2016/2017:
Liga - 21 meczy | 10 goli | 7 asyst
Liga Mistrzów - 5 meczy | 2 gole | 0 asyst
Puchar Krajowy - 3 mecze | 2 gole | 3 asysty
Puchar Ligii - 2 mecze | 3 gole | 0 asyst
____________________________________________
31 meczy | 17 goli | 10 asyst
Bajeczne liczby ja na 18 latka :O Poziom Youri'ego Tielemansa :) Pytanie jak się te dwa młokosy rozwiną i czy utrzymają formę na lata. Potencjał wielki.
0
Messi to człowiek kumple, dzisiaj gra dramat, jutro też, pojutrze zagra perfekcyjnie tak jak z City 14/15... nie ma co narzekać. Będziemy płakać jak cały sezon zagra dramat bo to już coś oznacza.
Smuci mnie fakt, że tyle inwestuje się w młodzież, a tak mało szans dostają. Wiem, że selekcja, wymagania, ale to jest kurcze fabryka talentów, które potem się oddaje komuś i masz - Eto'o był za słaby dla Królewskich, później ich ból i kat dla innych w lidze. Młody powinien być zmotywowany i głodny gry, a psychika i presja im nie pozwala i masz takich Sergich Robertów jak na początku grał.
2
To jest ciekawostka ludzie, po co ta agresja...
0
ty jesteś słaby
0
Nie oglądałem, dzięki za pomoc :)
1
Wiecie może, w którym filmie Leonardo di Caprio stoi przed publiką i rozkłada ręce jak Jezus w Rio de Janeiro? Bo to jest taki popularny mem, a ja nie wiem po jakim hasłem to znaleźć.
0
I tu cię mam. Nie popieram żadnej partii w Polsce. "PO oszusci, nakrali" - jesteś kumplu omamiony pisowską propagandą nawet jak ich nie popierasz. A nie przeszkadza ci już nepotyzm ze strony PISu? Że obstawiają swoich pociotków? Właściciel pizzeri we wsi, spokrewniony z pisiorem - szef banku Polskiego czy jakoś tak. Powiesz - a PO tak nie robiło? Mhm. A co mówił PIS na wyborach? Stop z nepotyzmem! Już cię wydymali. Powiesz Amber Gold, jednak Skoki lepszy interes. Skłócanie nas z sąsiadami, wojna domowa w Polsce, nepotyzm, ta cała grupa smoleńska pobiera kasę, a nic nie wyjaśniają, rosną podatki żeby pis mógł spłacać swoje cuda... wszystko co robi ta partia to jeden wielki dramat. Zresztą, nie lubię takiego gadania, że złodzieje, ukradli itd. Jak cię zapytam co po ukradło to nic pewnie nie powiesz? Uprzedzam - każda partia coś obiecuje, kłamie. Trzeba wybrać mniejsze zło. Jeżeli uważasz, że PIS i PO to równe zło to coś jest z tobą nie tak. Cała Polska widzi co te gnoje sobie robią, a tylko ich sekte im wchodzi w tyłek. Zastanów się trochę.
0
Ale pierdy. Widzę i ciebie propaganda opanowała. No cóż...
0
Zresztą, jak ktoś mi mówi, że PO, nowoczesna itd to to samo co pis to albo jest ślepy albo bawi się w dyplomatę. Nikt tego nie czyta, nie martw się.
0
Nowoczesnej nie masz co oceniać bo nie byli u władzy. Coś za dużo z pisem obcujesz. Zapomniałeś jeszcze o PSL, SLD?
0
PIS jest największym złem jakiego nie było od lat. To jest oddział zamknięty, partia czubków, zarządzana przez życiowe zero i chorego na łeb zoofila.
1
Czytając komentarze, czuje się jak na profilu pisu. Ktoś coś napisze złego o Kaczevarze to już "ty POwski gnoju...". Wyluzujcie trochę dziewczyny. Ktoś kto mówi coś "innego Barcelonie" albo ma sprzeczne zdanie, nie musi być za Realem.
0
Coś w tym jest. Nienawidzę symulowania. Sędziowie za dużo tych karnych dyktują, to powinna być ostatnia możliwa decyzja. Teraz jest masa cwaniaków, którzy oszukują sędziów.
3
Brawo amigos ;]
0
Powiedział to samo co Jese?
0
Może tak być... Może też być lepiej o ile nie zje trema. O Rakiticia się nie martwię. liczę na Rafinhie i S. Roberto :)
2
Jak dla mnie kompletnie bez produktywny. O ile nie traci piłek, dobrze nad nią panuje to... statystyki mówią za siebie. Wystarczy popatrzeć na Rafinhę, który zaczął był pewniejszy w ofensywie czy Rakitić - dwa mecze, dwa gole, ogólny powrót do formy. Andres co najwyżej może służyć teraz jako doświadczony zawodnik.
0
Ma taki durnowaty sposób bycia, też mnie to denerwuje czasami :D
0
Oj nie sądzę, fanatyzm Cię zaślepia.
0
Nie zgadzam się.
0
To prawda. CZASAMI dwóch ominie. Chodzi mi raczej o charakter, nadal pozwala mu być crackiem.
1
Ziomeczku, jak arbiter się myli w stronę Barcy to już nic nie powiesz...
0
Najlepsze drużyny, masa kopania w polu karnym rywala to i się sypią ręki, faule itd.
0
Ale B.R.O to Ty szanuj ziomeczku :D Kumpel z osiedla.