0

Ferrarn masakra

11

Żeby jego ktoś nie nadepnął xD

2

Jak to szybko zleciało jeszcze niedawno 2013 młody ney przychodził do barcy jaka to byla podjarka nim, a teraz juz prawie koniec

6

W takim momencie juz spokojnie mozna by bylo zmienić yamala na ronniego

2

Oby zostal jak najdłużej!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

19

Fajnie by bylo obejrzeć taki mecz w którym jako pierwsi nie tracimy bramki XD

0

Dziwne ze żaden piłkarz po golu nie okazał mu jakiegoś wsparcia

1

Teraz nagle mu sie przypomniało jeszcze śo

0

Goat nam strzelił

3

Kto by sie spodziewał jak wracał do nas z city ze takim kotem sie stanie

3

Na temat sędziowania pod nich myślę że by wyszedl większy raport xD

1

@Matt_i1992 wypowiedział sie dla dobra laporty, nie chcial żadnych konfliktów, jakby chcial odejść to po co chwilę wcześniej przedłużał kontrakt?

1

On nigdy nie chcial odejście nawet tylko deco z laportą go wyjeb....

13

Miły i sympatyczny chłopak z niego a jak płakał po przegranym półfinale w LM to i mnie trochę poruszyło,niech nam martin rośnie

0

Cholo uciekł xD

2

Ferran nas ucisza

0

Lenglet u nas by tej piłki nie utrzymał

0

Ale alvarez jak pchał yamala

2

Było widać jak chwile przed pedri juz tylko człapie ajjj oby nic poważnego...

0

Pedri w każdej sytuacji poda dobrze magia

1

Olmo gol i odrazu kontuzja haha

6

Kartka dla Martina ale lenglet trzymał 3 minuty stempel na Yamalu a sędzia ślepy

3

Utrzeć nosa madrytczakom jednym i drugim!

4

Dwóch wielkich kozaków, super jest mieć ich u siebie :)

0

Balde dostał jakiejś kontuzji?

0

Fajny mecz na przełamanie dla kounde łatwy przeciwnik(nico) na jego pozycji :)

2

Aby nie athletic

0

Kto by nie chcial ostatni raz zobaczyć Leo w naszym klubie i jeszcze w roli piłkarza!

0

Szczęsny nie wychodzi na przed pole i nie kasuje akcji ale to moze I lepiej xD w zeszłym sezonie jak nie zadziałała pułapka to często jeszcze penia czy ten szczęsny skasowali a teraz praktycznie idą sam na sam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?