0

jak trwoga to do LEO !

0

nie czytalem artykulu ale fajnie by bylo jezeli masche walczyl z busim o dm zawsze zdrowe wspolzawodnicto jest ok ;)

15

Jak dla mnie Alves Bartra Mathieu Alba, Masche na DM i bedzie git.

0

Jezeli Bartra by odszedl to byl kolejny blad tak samo jak z Thiago, ostanimy czasy ten zarzad przechodzi samych siebie pod wzgledem niektorych decyzji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?