Chaoss
Dołączył/a: styczeń 2015
Wlkp
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chcieli byc dobrzy I nowoczesni to maja. Znam wielu z zachodu , polowa z nich popiera imigracje. Idiotyzm.
0
Wuja i jego syn. A co ?
3
Nie, nie , nie !!!!! Paco moze byc Naprawde dobrym napadziorem :) moze Nie ma Ani warunkow fizycznych Ani Nie wiadomo jakiej szybkosci, ale ma spryt! :)
4
Jak nie strzelił ?
0
Oczywiscie :) do 6 w pracy....
2
Co Ty czytasz...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Bo gra.......
0
Nic nie grac? Sa liderem LL
Czy Barca cos grala caly sezon?
0
Mecz jak mecz, Real zasluzenie wygrywa, ale co za imbecyl to komentuje? Chodzi mi o drugiego komentatora. Boze jaki stronniczy jest ten gosciu. Juz Borek choc jest za Realem bylby lepszy...
0
Real ma Ramosa, My mamy Roberto :) gdy przejął pilke, pomyślałem sobie, o powtorce z pamiętnej remontady :) 30 sekund pozniej, to stało się faktem :) VeB!!!
0
Panie I Panowie !!!
Ciekawi Mnie pewna opinia Polakow :)
Czy Powstanie Warszawskie wg was mialo sens?
Wg mnie mialo I to wielki :)
0
Jakis link do streama? Niestety praca dzis :)
2
Groszowe sprawy :)
0
Brat kibicuje Monaco I czesto z nim ogladam mecze. Chlopak od samego poczatku robi wrazenie :)
0
Faks sie doszedl :D
0
Ciekawe kto smarowal :))))
0
Z nudow losowałem sobie pary LM
Barca- Leicester
Atleti- Batern
Monaco - Bor
Juve- Real
Takie mogą być :PP
40
Ciekawość, czy obawy ? :PPP
0
Zjedz nizej , kolega wstawil link
0
Po porazce w Paryzu wierzylem ze sie uda, wszystko szlo tak Jak kazdy chcial :) po golu PSG chcialo mi sie plakac, ogromny smutek, az do gola Neymara, pomyslalem sobie ze jeszcze troche zostalo a Barca to Barca :) no I wygrali :) do teraz ciezko w to uwierzyc Co oni odcavanili :)
2
Nawet mam screena jakby co :)
0
Marzy mi sie powtorka z pierwszego sezonu Lucho. Ten mecz moze naszych niesamowicie natchnąć :))) byloby to Piekne pozegnanie Lucho :) Visca el Barca !!!
1
Nigdy.
1
Akurat moi znajomi na fb wylewaja bol dupska z powodu karnego na Luisie :))
1
To juz nie az 4, to tylko 2 gole. Damy rade !!!!!
0
Zaczynamy miec przewage w tym meczu. PSG zaczyna sie palic pod nogami :) trzeba wierzyc do konca !!!
0
Nie jest zle :) Sytuacje sa I bedzie coraz wiecej :)
1
Podlaczalem dwa 600W plus wzmacniacz 1200 I nic zlego sie z nim Nie stalo :))
0
Komentarz usunięty