0

Chcieli byc dobrzy I nowoczesni to maja. Znam wielu z zachodu , polowa z nich popiera imigracje. Idiotyzm.

0

Wuja i jego syn. A co ?

3

Nie, nie , nie !!!!! Paco moze byc Naprawde dobrym napadziorem :) moze Nie ma Ani warunkow fizycznych Ani Nie wiadomo jakiej szybkosci, ale ma spryt! :)

4

Jak nie strzelił ?

0

Oczywiscie :) do 6 w pracy....

2

Co Ty czytasz...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Bo gra.......

0

Nic nie grac? Sa liderem LL
Czy Barca cos grala caly sezon?

0

Mecz jak mecz, Real zasluzenie wygrywa, ale co za imbecyl to komentuje? Chodzi mi o drugiego komentatora. Boze jaki stronniczy jest ten gosciu. Juz Borek choc jest za Realem bylby lepszy...

0

Real ma Ramosa, My mamy Roberto :) gdy przejął pilke, pomyślałem sobie, o powtorce z pamiętnej remontady :) 30 sekund pozniej, to stało się faktem :) VeB!!!

0

Panie I Panowie !!!
Ciekawi Mnie pewna opinia Polakow :)
Czy Powstanie Warszawskie wg was mialo sens?

Wg mnie mialo I to wielki :)

0

Jakis link do streama? Niestety praca dzis :)

2

Groszowe sprawy :)

0

Brat kibicuje Monaco I czesto z nim ogladam mecze. Chlopak od samego poczatku robi wrazenie :)

0

Faks sie doszedl :D

0

Ciekawe kto smarowal :))))

0

Z nudow losowałem sobie pary LM
Barca- Leicester
Atleti- Batern
Monaco - Bor
Juve- Real
Takie mogą być :PP

40

Ciekawość, czy obawy ? :PPP

0

Zjedz nizej , kolega wstawil link

0

Po porazce w Paryzu wierzylem ze sie uda, wszystko szlo tak Jak kazdy chcial :) po golu PSG chcialo mi sie plakac, ogromny smutek, az do gola Neymara, pomyslalem sobie ze jeszcze troche zostalo a Barca to Barca :) no I wygrali :) do teraz ciezko w to uwierzyc Co oni odcavanili :)

2

Nawet mam screena jakby co :)

0

Marzy mi sie powtorka z pierwszego sezonu Lucho. Ten mecz moze naszych niesamowicie natchnąć :))) byloby to Piekne pozegnanie Lucho :) Visca el Barca !!!

1

Nigdy.

1

Akurat moi znajomi na fb wylewaja bol dupska z powodu karnego na Luisie :))

1

To juz nie az 4, to tylko 2 gole. Damy rade !!!!!

0

Zaczynamy miec przewage w tym meczu. PSG zaczyna sie palic pod nogami :) trzeba wierzyc do konca !!!

0

Nie jest zle :) Sytuacje sa I bedzie coraz wiecej :)

1

Podlaczalem dwa 600W plus wzmacniacz 1200 I nic zlego sie z nim Nie stalo :))

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?