0

do gran derbi sie wykuruje :) Pozatym niech sobie Bojan pogra bo chlopak w dobrej formie jest

0

Jesli Barca zdominuje srodek pola to wygrana jest pewna :) bo ich obroncy nie graja dobze pilka wiec nie bedzie komu rozgrywac :)

0

I co z tego ze go kupia jak i tak nie daaja mu szansy grac z pierwszym zespolem ;) Jesli real bedzie nadal kupowal a nie promowal to wspolczuje ich wychowankom ktorzy beda trenowali z mysla ze nie bedzie im dane zagoscic w 1 druzynie ;)

0

unique

Facet poco Yaya do obrony mamy 3 innych obroncow :)

0

Guardiola go wposcil po to aby przywitali dawnego mistrza :) Titi pewnie poprosil go o wejscie na pare minut :)

0

Wiedzialem ze bedzie strzelal w waznych meczach :)

0

Podziwiam go za walke :) I troche smutno ze tak sie konczy jego sezon :/ bo ta kontuzja nie wyglada ciekawie ;/

A tak wogule to nie rozumiem co niektorych :) Najpierw chcecie go w Barcelonie a teraz go pojerzdzacie od k... ogarnij cie sie! Ten klub cechuje szacunek do rywali jesli tego nie rozumiecie zmienice upodobania!

0

Co wy sie tak zalamujecie jest drugi mecz na CN. Unas nie bedzie dwoch obroncow ale przypomnijecie sobie co bylo rok temu Yaya gral w obronie i dal rade to teraz musza dac :) Pozatym nie bedzie fabregasa ich glownego rozgrywajacego :)

0

Licze na wynik 3:3 :D

0

Caly Dani ;p urodzony optymista i wojownik :D

0

Chlopcy Wengera vs Pep Team :D

0

Ja tam sie nie moge z godzic ze abidal jest o wiele klas wyzszy od maxwella :) technicznie sa rowni roznica w tym ze jeden to typowy defensor a drugi skrzydlowy typowy dla stylu Barcy :)

0

Juz sie doczekac nie moge tego dwumeczu ;D

0

On dla Barcy jest idealny :) Nie zawodzi w waznych momentach :) Gdyby unas gral Cassilas pewnie by stwierdzil ze sie na bramce nudzi :)

0

Niech nie bedzie smieszny :)

0

Maxwell i Pique to sa dwa bardzo trafione transfery za smieszne pieniadze jak na taki klub jak Barca :)

0

Skromnosc u najleprzego pilkarza na swiecie jest wielka rzecza :)

0

Swietna wiadomosc :D

0

Maxwell widac zadomowil sie w Barcelonie :) Przystosowal sie do systemu gry ;)

0

Dopuki Hnery nie powie tego w wywiadzie to nie uwierze :)

0

Ja chce zobaczyc obydwie druzyny w pelnych skladach :) Licze na grad goli :D

0

Tak chcial aby albves ja dostal nawet sie usmiechnal jak ja otrzymal :)

0

Niezwykle wazne 3 pkt :) Fajnie ze Jeffren i dos Santos dostal szanse :)

0

Jeszcze tylko Abidal :)

0

To nic Arsenal i tak znajdzie kogos aby go zastapic :)

Nie mozemy sie cieszyc z oslabien przeciwnika :)

Ja licze na piekny spektalkl obu druzyn :D

0

Licze na zwyciestwo i brak kontuzji ;)

0

Wole aby pedro stal sie czolowym skrzydlowym w nastepnym sezonie lepiej kupic fabregasa :)

0

Go home :)

0

W 1989 kiedy Koeman trafil do Barcy to ja dopiero na swiat przychodzilem wiec nie jest mi dane pamietac jego bramek :) Sportem interesuje sie raptem 10 lat i wszystko zaczelo sie od Roberto Carlosa mojeg idola :) a pozniej na Xavim gdy wchodzil do skladu i tak sie zaczelo kibicowanie Barcy :)

0

Nie dziwie mu sie :) Tam jest Legenda :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?