Carlosss
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szykuje sie paka jak nigdy.
0
Dobrze ze zszedł z boiska w porę.
0
Gratulacje dla Manchesteru. Nasi jeszcze nie maja swiezosci widac ze ostre treningi maja jeszcze w nogach. Mimo to ta porazka moze podzialac mobilizująco.
0
Obejrze ten mecz chocbym mial jutro spac do 12. Gdyby gral kto inny a nie manchester pewnie bym nie chcial zostac. Jednak jestem ciekaw jak bedzie grac De Gea i Ashlee Young w MU.
0
Nie rozumiem ludzi ktorzy nie chca Fabsa.
Wyobrazcie sobie ze Xavi ma kontuzje i przypuscmy Iniesta pałzuje w LM od nadmiaru kartek i co zostajemy z niczym bo wtedy musialby grac Keita i Thiago. A tak zdrowa rywalizacja bedzie.
0
Jesli to prawda to gratuluje Ceskowi ze wkoncu sie przełamał.
0
Zobaczyć frustracje Ronaldo na boisku - bezcenne. Są rzeczy których kupić nie można :)
0
Tacy to sobie zwiedza trochę świata i to za darmo.
0
Boze oni miażdżą każdego w każdej kategorii wiekowej.
0
Jest gdzieś skrót meczu?
0
Wysokiej formy Pedro!
0
Magic Thiago :) On ma magie w nogach :)
0
To jest genialny asystent. Mądrość to jego znak firmowy. On i pep to udana para.
0
On mi przypomina Roberto Carlosa w swoich ruchach.
0
On bedzie drugim Alvesem. Inno na innej pozycji.
0
Teraz jeszcze Fabregas i mamy spokoj.
0
Szkoda mi tego Pana. Ferguson przy nim to dżentelmen. Pusil Ronaldo i puscil Teveza.
0
Obys nie lapal kontuzji to bedziesz jednym z wielkich.
0
Hegemonia hiszpani ma solidne podstawy aby szybko sie nie zakonczyla.
0
Chlopaki sie musza rozbiegac. Narazie to jest 40% ich mozliwosci.
0
Zdobyl na arenie klubowej juz wszystko. Teraz musi grac aby udowodnic swoja wartosc.
0
Ciekawe...
0
weniu5
obyś się mylił :p
0
za pewne nastepna oferta to 32+6 mil zmiennych.
0
Szybkosc ma niesamowita. Poprostu nie moge sie doczekac az go zobacze w meczu.
0
Będzie drugim Pedro!
0
Jestem ciekawy jak bedzie mu sie gralo z klasowymi pilkarzami na swojej pozycji. Dla niego jest podroz do nieba. Czuje ze z tej naszej 4 napastnikow to Villa bedzie jokerem a Afi jokerem jokerow. Jesli dolaczy do tej plejady gwiazd Fabi to lawke bedzie porządna i rowna.
0
qqq1
Nie, Za Ibre dostajemy 8 mil co 3 sezony. plus 12 mil za bojana i 4.5 za caceresa+prawdopodobnie 4.5 za romeu. Jeszcze jakiegos grosze za tych wyporzyczonych. W za czasow Laporty bylo tyle dziwnych transferow ze teraz nikt tych zawodnikow nie chce.
0
Wreszcie się doczekałem :D
Bojan odchodzi do Romy.
Teraz pieniadze z transferu Bojana przeniesc na transfer Ceska i kadra kompletna.
0
atakx
A powiedz mi kiedy on miałby grac?Busi jest młody a Mascherano nie wiele starszy. Mamy na 5-7 lat spokój na pozycji DP.