0

Szykuje sie paka jak nigdy.

0

Dobrze ze zszedł z boiska w porę.

0

Gratulacje dla Manchesteru. Nasi jeszcze nie maja swiezosci widac ze ostre treningi maja jeszcze w nogach. Mimo to ta porazka moze podzialac mobilizująco.

0

Obejrze ten mecz chocbym mial jutro spac do 12. Gdyby gral kto inny a nie manchester pewnie bym nie chcial zostac. Jednak jestem ciekaw jak bedzie grac De Gea i Ashlee Young w MU.

0

Nie rozumiem ludzi ktorzy nie chca Fabsa.

Wyobrazcie sobie ze Xavi ma kontuzje i przypuscmy Iniesta pałzuje w LM od nadmiaru kartek i co zostajemy z niczym bo wtedy musialby grac Keita i Thiago. A tak zdrowa rywalizacja bedzie.

0

Jesli to prawda to gratuluje Ceskowi ze wkoncu sie przełamał.

0

Zobaczyć frustracje Ronaldo na boisku - bezcenne. Są rzeczy których kupić nie można :)

0

Tacy to sobie zwiedza trochę świata i to za darmo.

0

Boze oni miażdżą każdego w każdej kategorii wiekowej.

0

Jest gdzieś skrót meczu?

0

Wysokiej formy Pedro!

0

Magic Thiago :) On ma magie w nogach :)

0

To jest genialny asystent. Mądrość to jego znak firmowy. On i pep to udana para.

0

On mi przypomina Roberto Carlosa w swoich ruchach.

0

On bedzie drugim Alvesem. Inno na innej pozycji.

0

Teraz jeszcze Fabregas i mamy spokoj.

0

Szkoda mi tego Pana. Ferguson przy nim to dżentelmen. Pusil Ronaldo i puscil Teveza.

0

Obys nie lapal kontuzji to bedziesz jednym z wielkich.

0

Hegemonia hiszpani ma solidne podstawy aby szybko sie nie zakonczyla.

0

Chlopaki sie musza rozbiegac. Narazie to jest 40% ich mozliwosci.

0

Zdobyl na arenie klubowej juz wszystko. Teraz musi grac aby udowodnic swoja wartosc.

0

Ciekawe...

0

weniu5

obyś się mylił :p

0

za pewne nastepna oferta to 32+6 mil zmiennych.

0

Szybkosc ma niesamowita. Poprostu nie moge sie doczekac az go zobacze w meczu.

0

Będzie drugim Pedro!

0

Jestem ciekawy jak bedzie mu sie gralo z klasowymi pilkarzami na swojej pozycji. Dla niego jest podroz do nieba. Czuje ze z tej naszej 4 napastnikow to Villa bedzie jokerem a Afi jokerem jokerow. Jesli dolaczy do tej plejady gwiazd Fabi to lawke bedzie porządna i rowna.

0

qqq1

Nie, Za Ibre dostajemy 8 mil co 3 sezony. plus 12 mil za bojana i 4.5 za caceresa+prawdopodobnie 4.5 za romeu. Jeszcze jakiegos grosze za tych wyporzyczonych. W za czasow Laporty bylo tyle dziwnych transferow ze teraz nikt tych zawodnikow nie chce.

0

Wreszcie się doczekałem :D

Bojan odchodzi do Romy.

Teraz pieniadze z transferu Bojana przeniesc na transfer Ceska i kadra kompletna.

0

atakx

A powiedz mi kiedy on miałby grac?Busi jest młody a Mascherano nie wiele starszy. Mamy na 5-7 lat spokój na pozycji DP.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?