CR7IsNumberOne7
Dołączył/a: kwiecień 2012
Madrid
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Strata czasu ;)
0
RVP ależ to zrobił :)
0
http://p.twimg.com/AthV_7JCEAEbwUh.jpg:large
0
lukinxt : Bo Ty akurat gimbusie wiesz że to prawda , gówwnoo wiesz ;)
0
Xavi2001, : Tylko że to było marzenie Ronaldo aby grać w Realu Madryt gimbusie . :)
0
zdzidek2 : Ronaldinho też taak gadał i co ?
0
0
A jak posyła długie piłki to było widać jak się gubił . :P np. z Realem lub Osasuna . :P pozdrawiam
0
Jak podaje do najbliższego to co się dziwić . :)
0
Kuzwa a że sędzia nie uznał bramki realowi jake pepe strzelił , to już nie napiszecie .? tylko mowa o karnym ... ciootyyy z waas . ;)
0
Brak słów na to, jak wielki jest Cristiano: nie jedzie do szpitala tylko prosto na zgrupowanie swojej reprezentacji. Praktycznie bez jednego oka.
0
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/579151_306074889497607_1858788773_n.jpg
0
vinek12 : najlepszy piłkarz . :P
0
Dobra . :P słucham , ile Barca dzisiaj wygra . ? i kto strzeli . ? :d hehe
0
0
Z pozdrowieniami dla kibiców Barcelony, którzy wczoraj wyśmiewali Real Madryt. ;** hehe
0
Z pozdrowieniami dla kibiców Barcelony, którzy wczoraj wyśmiewali Real Madryt. ; *
0
0
0
Shakir, : To jest Javi Varas baranie . :P
0
A jak Ronaldo coś zrobi to zawsze jest najgorszy , a Messi może tak . ? ^^
0
fitsovaty, : jak nie wiesz o co chodziło z tym wzorem na boku głowy , to się nie udzielaj . :P
0
juliancarax, : Ronaldo miał rok temu złotego buta ,więc niech sobie Messi ma w tym roku . :p
0
BaRcA158 : Ramos nie ma urazu , a pozatym Arbeloa i Coentrao mają być już gotowi na Saragosse . :P
0
Real zagrał tak, jak zagrała Mallorca. Jak przeciwnik nie stawia żadnej poprzeczki, a nawet głupiego oporu, to co w tym dziwnego, że Real w pewnym momencie spuścił z tonu i po prostu klepał, strzelając pięć bramek? Wydaje wam się, że Real jest bez formy, bo nie rozegrał wielkiego meczu. Nie da się rozegrać wielkiego meczu z leżącym przeciwnikiem, który co jakiś czas podnosi głowę, żeby sprawdzić, czy jeszcze żyje, czy już jest w niebie.
Dajcie spokój, nie każda drużyna może sobie pozwolić na manitę, na trudnym terenie, nie wkładając w to zbytniego wysiłku. Nie próbujcie szukać problemów. Najważniejsza jest skuteczność, bo bez niej, to nawet cuda wianki na boisku nie pomogą.
0
0
Tylko umieli ze słabą kostaryka wygrać :D xD heh
A zapomnieliście kto dostał 4:0 od Niemców hmm ???
0
0
Płacą mu ha, juz nie powiem za co ! haha