Maicon jast tak samo dobry w ofensywie jak nasz alves, za to w defensywie lepszy od naszego zawodnika dlatego ma miejsce w reprezentacj kosztem alvesa.
Maicon jast tak samo dobry w ofensywie jak nasz alves, za to w defensywie lepszy od naszego zawodnika dlatego ma miejsce w reprezentacj kosztem alvesa.
Ale tu nikt nie karze mu byc krolem strzelcow. Od tego sa srodkowi napastnicy. On ma wnosic do zespolu jakosc gry. Zarabia najwiecej a nie wyroznia sie od innych.
On jest wychowankiem monaco gdzie GRAŁ NA SKRZYDLE. To jestbyla jego nominalna pozycja. Po 7 latach nie zapomina sie jak sie powinno grac na skrzydle.
Arsenal to nie klub pokroju najlepszych europejskich klubow.
Co do mojej pisowni-mam dysleksje. Prosze o wyrozumialosc ;)
1. Mnie bardzo cieszy fakt wygrania polskiej drużyny. Pokazuje to że Polskiej lidze nie brak umiejętności tylko kasy
2."prawdziwi kibice barcy " ile razy byliście na stadionie barcy(za własne a nie mamine pieniadze) że tak dajecie na naszą polską lige . Zachowujecie sie jak rozpieszczeni gowniarze. Narzekacie na wszystko zamiast dzialac na korzysc naszej ligi. Niechodzice na mecze polskiej ligi wiec skad kasa ma byc na pilkarzy z najwyzszej swiatowej p89lki? Nieszanujecie przeciwnikow zal. I pewnie uwazacie sie za kibicow pilkarskich...[*] Wisła z potencjalem napewno zajmowala by miejsce w pierwszej 10 la liga bo i kasa by byla.
Scholes to napewno lepszy piłkarz od lamparda. Gdyby nie zrezygnował z gry reprezentacji narodowej to lampsa by tam nie było ;)
Porównywanie tego zawodnika nie ma sensu z xavim czy iniesytą bo to inna liga inne realia. Zawodników jak anglik trzeba szanowac bo jest wierny dla swego klubu. Mam nadzieje ze iniesta i xavi też kiedys beda mogli sie z nim rownac.
Komentarze
0
Guardiola szuka wzomocnien.
0
Maicon jast tak samo dobry w ofensywie jak nasz alves, za to w defensywie lepszy od naszego zawodnika dlatego ma miejsce w reprezentacj kosztem alvesa.
0
Maicon jast tak samo dobry w ofensywie jak nasz alves, za to w defensywie lepszy od naszego zawodnika dlatego ma miejsce w reprezentacj kosztem alvesa.
0
Kunszt henryka
http://pl.
http://pl.
Dlaczego dla nas tak nie gra??
0
Ale tu nikt nie karze mu byc krolem strzelcow. Od tego sa srodkowi napastnicy. On ma wnosic do zespolu jakosc gry. Zarabia najwiecej a nie wyroznia sie od innych.
On jest wychowankiem monaco gdzie GRAŁ NA SKRZYDLE. To jestbyla jego nominalna pozycja. Po 7 latach nie zapomina sie jak sie powinno grac na skrzydle.
Arsenal to nie klub pokroju najlepszych europejskich klubow.
Co do mojej pisowni-mam dysleksje. Prosze o wyrozumialosc ;)
0
1. Mnie bardzo cieszy fakt wygrania polskiej drużyny. Pokazuje to że Polskiej lidze nie brak umiejętności tylko kasy
2."prawdziwi kibice barcy " ile razy byliście na stadionie barcy(za własne a nie mamine pieniadze) że tak dajecie na naszą polską lige . Zachowujecie sie jak rozpieszczeni gowniarze. Narzekacie na wszystko zamiast dzialac na korzysc naszej ligi. Niechodzice na mecze polskiej ligi wiec skad kasa ma byc na pilkarzy z najwyzszej swiatowej p89lki? Nieszanujecie przeciwnikow zal. I pewnie uwazacie sie za kibicow pilkarskich...[*] Wisła z potencjalem napewno zajmowala by miejsce w pierwszej 10 la liga bo i kasa by byla.
0
ostatni 20 min meczu sa zawsze najciekawsze :)
0
Scholes to napewno lepszy piłkarz od lamparda. Gdyby nie zrezygnował z gry reprezentacji narodowej to lampsa by tam nie było ;)
Porównywanie tego zawodnika nie ma sensu z xavim czy iniesytą bo to inna liga inne realia. Zawodników jak anglik trzeba szanowac bo jest wierny dla swego klubu. Mam nadzieje ze iniesta i xavi też kiedys beda mogli sie z nim rownac.
0
I mi qrde nie lamentowac bo barca przeszla ;)
0
Najłatwiejsza z grup, tylko wychodzic.