a u mnie nie da się wypakować ... drugi raz ściągnąłem,sądziłem,że to wina błędu jakiegoś podczas ściągania,ściągałem kolejną godzinęi koło 60% błąd ponownie wyskakuje .... :/
nie dość,że rocznica, to 29 listopada mam urodziny ! :D z pewnością mnie nie zabraknie na Camp Nou ,lepszego prezentu niż zwycięstwo nie mogę sobie wymarzyć :)
najlepiej w koszulce realu albo espanyolu albo zwykłym tiszercie Madritistas :] a jak masz jakieś z benabeu to dopiero się nadadzą,można też z naszej klasy dodawać z cudzym autem,obowiązkowo biemdablju w pozie króla świata o spojrzeniu nie skalanym żadną myślą bądź też ze środkowym palcem wyciągniętym ostenacyjnie do obiektywu czy też podrasowanych w photoshopie z palmami w tle , z yorkiem na kolanach , który wabić się musi dżony , jenny , o to Cię nie podejrzewam,lecz jak masz w białych kozaczkach na sofie z " meble bodzio " też może być naturalnie ! o takie fotki chodziło autorowi-dziękuję za uwagę :D
a u mnie nie da się wypakować ... drugi raz ściągnąłem,sądziłem,że to wina błędu jakiegoś podczas ściągania,ściągałem kolejną godzinęi koło 60% błąd ponownie wyskakuje .... :/
nie ! nie ! nie ! po stokroć nie ! co to absurdalna propozycja,oby to nie było prawdą ... od początku jestem przeciwny temu transferowi,Ibrahimovic kompletnie nie pasuje do stylu gry Barcelony ,że już nie wspomnę o transakcji wiązanej z Samim + 10 baniek ... nonsens , o bardziej charyzmatycznego zawodnika trudno , ferment może tylko wnieść do szatni, abstrahując od jego umiejętności ,których również nie jestem wielkim fanem , jego cechy wolicjonalne nijak mają się do całej filizofii gry F.C.B , nam potrzebny jest uniwersalny gracz,który znajdzie się dobrze w systemie rotacyjnym Pepa,mogący grać wymiennie na paru pozycjach a nie przygasła lekko szwedzka gwiazdeczka, to już wolałbym Larsona ponownie ! :D a tak poważnie to,Ribery, Kun bądź też Tevez znakomicie moim zdaniem wpasowaliby się w styl gry Blaugrany !! Oby do tego nie doszło i oby były to jedynie spekulacje prasy,w co wierzę :)
Lionel miał napisane na koszulce sindrom x fragil co oznacza zespół łamliwego chromosomu- choroba genetyczna objawiająca się obniżeniem poziomu rozwoju intelektualnego różnego stopnia, zaliczana do spektrum autyzmu. Z pewnością wspiera fundację niosącą pomoc chorym.
Visca el Barca y visca Catalunya !! Grande Barca ! Vamos !!
najlepiej w koszulce realu albo espanyolu albo zwykłym tiszercie Madritistas :] a jak masz jakieś z benabeu to dopiero się nadadzą,można też z naszej klasy dodawać z cudzym autem,obowiązkowo biemdablju w pozie króla świata o spojrzeniu nie skalanym żadną myślą bądź też ze środkowym palcem wyciągniętym ostenacyjnie do obiektywu czy też podrasowanych w photoshopie z palmami w tle , z yorkiem na kolanach , który wabić się musi dżony , jenny , o to Cię nie podejrzewam,lecz jak masz w białych kozaczkach na sofie z " meble bodzio " też może być naturalnie ! o takie fotki chodziło autorowi-dziękuję za uwagę :D
Komentarze
0
nie da się tego ściągnąć ... ani z rapida ani hotfile ... na rapidzie ciągle error wyskakuje ...a hotfile trzeba mieć konto ... paranoja ...
0
a u mnie nie da się wypakować ... drugi raz ściągnąłem,sądziłem,że to wina błędu jakiegoś podczas ściągania,ściągałem kolejną godzinęi koło 60% błąd ponownie wyskakuje .... :/
0
nie dość,że rocznica, to 29 listopada mam urodziny ! :D z pewnością mnie nie zabraknie na Camp Nou ,lepszego prezentu niż zwycięstwo nie mogę sobie wymarzyć :)
0
najlepiej w koszulce realu albo espanyolu albo zwykłym tiszercie Madritistas :] a jak masz jakieś z benabeu to dopiero się nadadzą,można też z naszej klasy dodawać z cudzym autem,obowiązkowo biemdablju w pozie króla świata o spojrzeniu nie skalanym żadną myślą bądź też ze środkowym palcem wyciągniętym ostenacyjnie do obiektywu czy też podrasowanych w photoshopie z palmami w tle , z yorkiem na kolanach , który wabić się musi dżony , jenny , o to Cię nie podejrzewam,lecz jak masz w białych kozaczkach na sofie z " meble bodzio " też może być naturalnie ! o takie fotki chodziło autorowi-dziękuję za uwagę :D
0
" Xavi wraz ze swoim kolegą z Valencii, zakończyli właśnie udział w Pucharze Konfederacji ..." eee niebardzo zakończyli :] a mecz o 3 miejsce ?
0
a u mnie nie da się wypakować ... drugi raz ściągnąłem,sądziłem,że to wina błędu jakiegoś podczas ściągania,ściągałem kolejną godzinęi koło 60% błąd ponownie wyskakuje .... :/
0
nie ! nie ! nie ! po stokroć nie ! co to absurdalna propozycja,oby to nie było prawdą ... od początku jestem przeciwny temu transferowi,Ibrahimovic kompletnie nie pasuje do stylu gry Barcelony ,że już nie wspomnę o transakcji wiązanej z Samim + 10 baniek ... nonsens , o bardziej charyzmatycznego zawodnika trudno , ferment może tylko wnieść do szatni, abstrahując od jego umiejętności ,których również nie jestem wielkim fanem , jego cechy wolicjonalne nijak mają się do całej filizofii gry F.C.B , nam potrzebny jest uniwersalny gracz,który znajdzie się dobrze w systemie rotacyjnym Pepa,mogący grać wymiennie na paru pozycjach a nie przygasła lekko szwedzka gwiazdeczka, to już wolałbym Larsona ponownie ! :D a tak poważnie to,Ribery, Kun bądź też Tevez znakomicie moim zdaniem wpasowaliby się w styl gry Blaugrany !! Oby do tego nie doszło i oby były to jedynie spekulacje prasy,w co wierzę :)
Visca el Barca y visca Catalunya .
0
Lionel miał napisane na koszulce sindrom x fragil co oznacza zespół łamliwego chromosomu- choroba genetyczna objawiająca się obniżeniem poziomu rozwoju intelektualnego różnego stopnia, zaliczana do spektrum autyzmu. Z pewnością wspiera fundację niosącą pomoc chorym.
Visca el Barca y visca Catalunya !! Grande Barca ! Vamos !!
0
najlepiej w koszulce realu albo espanyolu albo zwykłym tiszercie Madritistas :] a jak masz jakieś z benabeu to dopiero się nadadzą,można też z naszej klasy dodawać z cudzym autem,obowiązkowo biemdablju w pozie króla świata o spojrzeniu nie skalanym żadną myślą bądź też ze środkowym palcem wyciągniętym ostenacyjnie do obiektywu czy też podrasowanych w photoshopie z palmami w tle , z yorkiem na kolanach , który wabić się musi dżony , jenny , o to Cię nie podejrzewam,lecz jak masz w białych kozaczkach na sofie z " meble bodzio " też może być naturalnie ! o takie fotki chodziło autorowi-dziękuję za uwagę :D
0
nie da się tego ściągnąć ... ani z rapida ani hotfile ... na rapidzie ciągle error wyskakuje ...a hotfile trzeba mieć konto ... paranoja ...