O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 20
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Dobrze gada , polać Mu !

0

FInf

Sam nie ujął bym tego lepiej :D

0

Otórz to chłopaki , liczy się dobry meczyk , najwazniejsze to cieszyć się z wygranej naszego zespołu ( mam nadzieje) albo gratulować wypranej przeciwnikowi :D który jest z najwyższej półki swiatowego football"u . Dwa kluby z najlepszych lig.

Niech wygra lepszy !

0

za łepka miałem ten sam plakat Rivaldo (zdj.do art) :D jeszcze pewnie bym go znalazł

0

Jeden z tych meczy o których należy szybko zapomnieć :D momentami , a wlasciwie przez cały mecz Atletic grał 5 obrońcami + pomocnicy , przysłowiowy autobus :D szkoda tych bocznych wrzutek Adriano i Daniego . Szkoda że sędzia nie pościł Messiego , bo pewnie by była z tego brameczka :D pozdrawiam dobranoc

Zobacz wszystkie

0

Mi to on Visca ;) wolałbym kogoś bardziej , bardziej .... jak Kuń Agu :D

0

Otórz to chłopaki , liczy się dobry meczyk , najwazniejsze to cieszyć się z wygranej naszego zespołu ( mam nadzieje) albo gratulować wypranej przeciwnikowi :D który jest z najwyższej półki swiatowego football"u . Dwa kluby z najlepszych lig.

Niech wygra lepszy !

0

a jednak 3-1

0

na moje oko to Valdes na 70 % zawinił przy bramce jak nie więcej , spokojnie mógł do niej wybiec , ale po co ryzykować kontuzji :D cieszmy się z 5-1

0

mówisz masz :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?