Burak Yilmaz
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
PEPE Twardziel
0
Gdzie krytycy Thaigo, którzy mówili, że nie będzie w ogóle grać? Guardiola daje mu sporo czasu i Alcantara na pewno jest zadowolony.
0
Real od początku wysoki pressing. Bardzo poważnie traktują ten mecz.
0
Chyba masz nasrane w głowie.
0
I znowu ten Brazylijczyk...
0
Podanie Casemiro palce lizać.
0
Nie ośmieszaj się...
0
Dobra szpila młodzików - Jese 2 asysty po rajdach z głębi, Isco dobra gra no i Morata walczy.
0
japierdole XDDD
0
Genialnie grają, trzeba to przyznać...
0
z kapelusza to ciebie chyba wyciagneli
0
Źle przetłumaczony artykuł ze sportsmole.co.uk, mianowicie Zubi powiedział, że "Tello jest lepszy niż Cristiano, każdy zawodnik Barcelony jest dla niego lepszy niż Cristiano".
0
0
zwracam honor, zanurkowal kutas
0
0
symulka? pojebany jestes
0
heh i juz minusiki, za co?
0
mowcie co chcecie, ale Bale 2 gole i 2 asysty...
0
kolejna bramka z dupy...
0
za grosz szacunku to wy nie okazujecie i ja nie pozostaje dluzny
0
0
0
0
0
idz juz spac, bo jutro sprawdzian
0
0
ale to REALOWI przeciez sedzia DRUKUJE :) co teraz powiecie?
0
wy placzecie, ze nie powinno byc dla Realu, wiec w czym problem?
0
patrzcie, jak teraz Sevilli drukuje, hahaha :D beka na całego