O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2009

Statystyki

  • Dni w serwisie 4064
  • Liczba komentarzy 24
  • Polecenia 20

Komentarze

0

Żeby Messi dogonił Krystynę w rankingu strzelonych goli w LM .

0

Wszyscy cieszymy się że został. I miejmy nadzieję że Claudio też zostanie.

0

Pamiętam jak kilka lat wstecz powiedział że on ma rodzinę do utrzymania i do nas nie przyjdzie za mniejszą kase a teraz odwidzialo się mu ale Barca już go nie chce.

7

0

Każda z tych drużyn nie chce trafić na nas . A my żadnej się nie boimy i każdą przejedziemy.

Zobacz wszystkie

7

5

Wiecie co ja tak wszystko widzę i patrzcie wszyscy robią wszystko na naszą niekorzyść sędziowie , sankcjami fify , brudy transferowe , skandale podatkowe. Zawsze Barca ma problemy . Ale my nigdy się nie poddajemy mimo ubogiej ławki zakazom wygraliśmy tryplet fajnie by było wygrać więcej ale patrzcie na MU , Arsenal, Juventus wielkie kluby mimo że w ostatnich latach nic nie osiągają kibice cieszą się z udziału w LM to my powinniśmy nawet nie powiedzieć nic na temat przegranego SPH . Mamy cały sezon emocji ;-) Barca na zawsze w naszych sercach .

5

Wyłączyłem telewizor już się kładę, przytulam sie do żony a tam wibracja na telefonie 1-0 i właśnie czekam na drugą połowę :-)

1

Neymar powinien odpocząć i zacząć podawać do kolegów. Bo na jego kiwi nawet patrzeć ostatnio nie można.

1

10 sekund !!!!!!!

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?