Pamiętam jak kilka lat wstecz powiedział że on ma rodzinę do utrzymania i do nas nie przyjdzie za mniejszą kase a teraz odwidzialo się mu ale Barca już go nie chce.
Wiecie co ja tak wszystko widzę i patrzcie wszyscy robią wszystko na naszą niekorzyść sędziowie , sankcjami fify , brudy transferowe , skandale podatkowe. Zawsze Barca ma problemy . Ale my nigdy się nie poddajemy mimo ubogiej ławki zakazom wygraliśmy tryplet fajnie by było wygrać więcej ale patrzcie na MU , Arsenal, Juventus wielkie kluby mimo że w ostatnich latach nic nie osiągają kibice cieszą się z udziału w LM to my powinniśmy nawet nie powiedzieć nic na temat przegranego SPH . Mamy cały sezon emocji ;-) Barca na zawsze w naszych sercach .
Komentarze
0
Żeby Messi dogonił Krystynę w rankingu strzelonych goli w LM .
0
Wszyscy cieszymy się że został. I miejmy nadzieję że Claudio też zostanie.
0
Pamiętam jak kilka lat wstecz powiedział że on ma rodzinę do utrzymania i do nas nie przyjdzie za mniejszą kase a teraz odwidzialo się mu ale Barca już go nie chce.
7
0
Każda z tych drużyn nie chce trafić na nas . A my żadnej się nie boimy i każdą przejedziemy.
7
5
Wiecie co ja tak wszystko widzę i patrzcie wszyscy robią wszystko na naszą niekorzyść sędziowie , sankcjami fify , brudy transferowe , skandale podatkowe. Zawsze Barca ma problemy . Ale my nigdy się nie poddajemy mimo ubogiej ławki zakazom wygraliśmy tryplet fajnie by było wygrać więcej ale patrzcie na MU , Arsenal, Juventus wielkie kluby mimo że w ostatnich latach nic nie osiągają kibice cieszą się z udziału w LM to my powinniśmy nawet nie powiedzieć nic na temat przegranego SPH . Mamy cały sezon emocji ;-) Barca na zawsze w naszych sercach .
5
Wyłączyłem telewizor już się kładę, przytulam sie do żony a tam wibracja na telefonie 1-0 i właśnie czekam na drugą połowę :-)
1
Neymar powinien odpocząć i zacząć podawać do kolegów. Bo na jego kiwi nawet patrzeć ostatnio nie można.
1
10 sekund !!!!!!!