O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, rolnictwo
  • Ulubiony zawodnik R10, Leo Messi ;)
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, WKS Śląsk
  • Barcelonie kibicuję od sezon 2008-2009

Statystyki

  • Dni w serwisie 4588
  • Liczba komentarzy 66
  • Polecenia 185

Komentarze

14

Utalentowany chłopak, niech ucieka i pokaże na co go stać, niech pokaże że jest od nas. ;)

11

Czuje... radość i smutek.

Radość z tego powodu że Enrique będzie naszym nowym trenerem z 1 przyczyny, nie wiem jaki z niego taktyk(nie interesowałem się jego drużynami) ale wiem że ma silny charakter, oraz szacunek u naszych zawodników. Puyol o tym mówił, że to Luis "dzieli i rządzi" czego ewidentnie brakuje u nas w kadrze, takiego kogoś kto nakieruje piłkarzy i da im ultimatum a jednocześnie motywacje do gry. Pozbędzie się wypalonych piłkarzy i sprowadzi utalentowanych nowych, jak to zrobił Pep.

Smutek z powodu końca kariery TATY Martino jako trenera FC Barcelony. Dla mnie to jest wybitny i pracowity trener. Jestem pewien że jeśli miałby porządny skład na każdą pozycje oraz zmienników + co najważniejsze, brak problemów w klubie, ciągłe oskarżenia, kontuzje, nagonki, śmierć bliskich osób dla klubu i zawodników.. Osiągnął by z nami wiele więcej, nie wiem ile, ale więcej. Tata jest ofiarą właśnie tych splotu faktów w naszym klubie, a każdy kto patrzy taktycznie na naszą drużynę na pewno zauważył że nam pomógł, zostawił swoją rysę (albo i więcej?) na tej drużynie.
Mam nadzieje że jutro nam się uda, że Tata zapamięta nasz klub jako 1 mistrzostwo w Europie, mistrzostwo Hiszpanii! A nie jako klub który zgłosił się po niego na rozpoczęty sezon, w którym nie mógł planować transferów a ni uczestniczyć od początku w presezonie a po tym wszystkim odprawił go z kwitkiem. Po tym złym sezonie mogę powiedzieć tylko tyle..
Vamos Barça!

10

https://vimeo.com/127208608



Ciarki, ciarki, ciarki ...

8

FC Porto vs FC Barcelona [4-4] Deco's Testimonial - Full Highlights

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?