Super skład. Fajnie znowu zobaczyć Neymara od początku, no i dobrze, że gra Iniesta bo jest ostatnio w gazie. Song i Bartra w pierwszym, bardzo dobrze. Będzie ciężka przeprawa, ale wierzę w naszych i liczę na 3 punkty.
Bardzo dobry skład. Super, że Montoya nareszcie od początku. Liczę, że Tello, Barta i Dos Santos dostaną swoją szansę. No i trzymam kciuki, aby Neymar strzelił coś w lidze. Tylko zwycięstwo! VeB!
Komentarze
0
Super skład. Fajnie znowu zobaczyć Neymara od początku, no i dobrze, że gra Iniesta bo jest ostatnio w gazie. Song i Bartra w pierwszym, bardzo dobrze. Będzie ciężka przeprawa, ale wierzę w naszych i liczę na 3 punkty.
0
Panowie, podacie jakąś stronkę, na której oglądacie, i na której nie zacina?
0
Hiszpania ma parę stoperów gotową na MŚ.
0
Song co dał piłe
0
Skład super, fajnie by było jakby Messi strzelił dzisiaj jakieś brameczki :D
0
Song co dał piłe
0
Po co On to przyjmował?!
0
Bardzo dobry skład. Super, że Montoya nareszcie od początku. Liczę, że Tello, Barta i Dos Santos dostaną swoją szansę. No i trzymam kciuki, aby Neymar strzelił coś w lidze. Tylko zwycięstwo! VeB!
0
No Alexis tak może grać do końca sezonu to fajnie będzie. No i Fabs miazga na szpicy :)
0
Pięknie!!!!!