Borzo
Dołączył/a: lipiec 2011
Czeladź
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sidw92 ---> Tak, ale jak powiedziałem za 2 może 3 lata ;>
0
Moim zdaniem Villa jeszcze 2 sezony, wtedy Pedro i Sanchez po bokach ataku, Muniesa na lewej obronie, w rezerwie Cuenca i Deulofeu oraz Rafinha ... Sprawa załatwiona
0
Czy wyjadą na zgrupowania czy nie, my nic na to nie poradzimy.
A co do meczu na San Mames to musimy pokazać, że umiemy wygrywać w najtrudniejszych warunkach, na jednym z "najtrudniejszych" (mówiąc to, mam na myśli atmosferę jaka tam panuje), a może i najtrudniejszym stadionie w Hiszpanii, z niewygodnym rywalem ... VAMOS !
0
Zajebiście ... ; /
0
Faktycznie kadra Atletico wygląda 2 razy bardziej okazale niż dwa czy trzy sezony temu ...
0
Gaucho ----> Zgadzam się z Tobą, od kiedy pamiętam jestem zwolennikiem NIKE i od tego nie odstępuje ... Wg mnie to Nike robi najlepsze korki, Pumy są chyba gorzej wystylizowane ... Ale to tylko moje zdanie ... O Adidasie to mi nawet nie gadajcie ... ; D Podsumowując jestem wyznawcą NIKE ; )
0
Ale gdzie są ciastka Gabi ?
0
Gan0r1 ----> Ta, jak John Travolta po dwóch nieprzespanych nocach ;d
0
Moim zdaniem optymalny skład :
Valdes
Montoya - Sergio - Mascherano - Abidal
Keita
Xavi - Iniesta
Pedro/Alexis - Messi - Villa/Alexis
Alexis musi wejść za któregoś z nich, ponieważ obaj grali ostatnio siano, a Pep musi być sprawiedliwy i wprowadzać do 1 jedenastki grajków w najwyższej formie ; )
0
Moim zdaniem jedynym, który może nam zagrozić z Porto to Hulk ... Gość jest nieziemski ... Z Falcao tworzyli niezły duet, teraz został sam ... Cóż panowie, musimy to wygrać, nie ma innej opcji ; )) VAMOS !
0
Przeciwieństwo Mourinho i dobry trener ... Umie docenić klasę rywala, szacunek ...
mesina999 ---> Słownik ...
0
Blaugrana_0000
Dokładnie ! Zgadzam się w 100 % ; )
0
Pizda ... Nie mam innego słowa, żeby określić "wielkiego" MOUUU ... Żal mi tych frustratów, nie umieją uznać wyższości rywala ...
0
To dobrze nam wróży ; ) Wygramy to panowie, VAMOS !
0
Hehe, Thiago nigdzie się nie rusza i nie będzie się bujał z emerytami w Mediolanie ; D
0
Bingoo
Nawet jeśli, to numery nie grają ... ; ) Ważne żebyśmy wygrywali ! ; )
0
Thiago #4
Fabregas #11
0
Myśleć to nie jest zła rzecz ... Ale na tym się kończy ; D
0
Tylko tak dalej ^^
0
Kupno za 14 mln, sprzedaż za 4 mln po dwóch latach ... Zajebisty interes ... Lepiej może go sprawdzić ? ...
0
Alexis jest od niego lepszy ... Na pewno psychicznie ... Nie potrzebna nam brazylijska kopia CR ... Niech idzie do Realu ; )
0
Cule a muerte ---> Wszyscy mówią, że Messi jest dobry tylko w Barcelonie, a nie w reprezentacji, w której nic nie pokazuje ... A Higuain jedyne co pokazał w reprezentacji to 3 bramki życia wszystkie bodajże z około 5 metrów. Wybacz, ale jego osiągnięcia mnie nie przekonują (w Realu też dużo nie pokazuje) ... Teraz trwa nagonka na Messiego ... Ale prawda jest taka, że każdy piłkarz w reprezentacji Albicelestes gra o klasę niżej niż w swoim klubie ... Tu problem nie tkwi w piłkarzach tylko trenerach, którzy nie potrafią ustawić ich w taki sposób, żeby w pełni wykorzystać ich potencjał ...
0
Cule a muerte ----> Nie wiadomo czemu nie wpuszczał więcej Pastore i nie wiadomo też czemu nie dawał pograć Lavezziemu nie wspominając o D. Milito czy Tevezie ... Oni mogli grać zamiast Higuina, który marnował klarowne sytuacje jedna po drugiej ... Ale przecież on jest napastnikiem Realu, to musi być w pierwszej jedenastce ... Tu nie chodzi o zawiść do Realu, ale myślę, że się zgodzicie z tym, że Higuain jest po prostu za słaby na PIERWSZĄ JEDENASTKĘ reprezentacji Argentyny ... Messi w ostatnich dwóch meczach zaczął coś pokazywać ... Szkoda, że się nie mógł trochę bardziej rozkręcić ... ; ) Ja teraz trzymam kciuki za Chile ; )
0
K9 też pewnie wypożyczą niedługo ... I jeszcze zostaje Hleb, ale mam nadzieję, że go opchną szybko po przystępnej cenie ; )
0
Moim zdaniem taka cena za Jeffrena nie jest bardzo duża ... Pamięta ktoś ile rok temu Ferguson dał za bezdomnego Bebe z drugiej ligi portugalskiej ? Było to bodajże 8 mln euro ... Więc jak widzicie w tych czasach na rynku transferowym wszystko jest możliwe ; )