O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 59
  • Polecenia 0

Komentarze

0

By mod: Ban!

0

nop nic przegrana mam tylko nadzieję że Txiki się weżmie do pracy przez dwa tygodnie i kogoś sprowadzi a co do meczu no to ta porażka może dużo nauczyć (taki zimny prysznic przed sezonem) Ibra słabo ale to jego pierwszy mecz będzie lepiej) największe plusy??

hmm na pewno tak Thiago z Dos Santosem kapitalna gra :) Jeffren tez dobrze Gai brawo za walkeno i dobra postawa Fontasa z reszta młodych także dobranoc prawdziwych kibiców Barcy pozdrawiam a sezonowcy niech idą dselektować sie wygranom Realu!!!!

0

a co jest z Xavim że go trener nie powołał????? no i myslę że Thiago z Gaiem sie dziś pokarze:D:D

0

ja mam tylko takie pytanie DOs Santos gra ok:) może coś z niego będzie ale czemu nie probuje powoływać Thaigo alcantare? nawet na treningi go nie powołuje bo Gai i Rochina musza jeszcze z rok poczekać pomyślcie sobie co może być za rok ??Rochina Keirrison Bojan Zlatan:):)

0

do potok 100

co to za fota?? bo nie moge odtworzyć

Zobacz wszystkie

0

dobra dziś gra BOjana jak narazie on jest naprawde bardzo dobry technicznie i musi zostać na następny sezon żadnego wypożyczania jeżeli będzie czynił dalsze postępy to będzie super gracz:D:D

0

no brawo dla młodzierzy Jeffren i pedro świetnie jeżeli mamy coś wzmocnić to pomoc żeby byli zmiennicy no ale jak Dos Santos się będzie tak rozwijał i nie pojdzie w ślady brata no to będzie git a nie zapominajmy że jeszcze jest Thiago:D:D:D:D:D co do ataku to myślę że nie potrzebujemy wzmocnień gdyż za rok będzie keirrison a i teraz można powoli wprowadzać Rochinę:)

0

a co jest z Xavim że go trener nie powołał????? no i myslę że Thiago z Gaiem sie dziś pokarze:D:D

0

aj jeszcze nabierze siłe chłopak ale z gry idzie mu całkiem całkiem nie ma mowy o wypożyczeniu go ma grać u nas bo radzi sobie zdecydowanie lepiej popatrzcie jak prowadzi pikę będzie z niego gość:D a Thiago ai no i Jeffren muszą zacząć wchodzić powoli myślę ze na presezony pojadą z pierwszą drużyną:D

0

na co go wypożyczać to już wogóle odejdzie Hleb i Gudjonsen i kto będzie na łąwce w pomocy ??????/ sam Keita??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?