0

Najlepsze interesy barcelona robi z Atletico
Monty Python

5

Tak sobie myślę jak pożegnano Messiego w Barcelonie

1

Ej najlepsze jest to że my wszystko już wiemy ale xavi jeszcze nie:)))))))

11

Czytać tych newsów się nie chce. Dzwonił nie dzwonił spotkał się a jednak nie. Zwolniony no może później. Ważny posiłek itd. Kuva odnoszę wrażenie że w tym klubie póki co to nikt nie ma jaj.

0

Najważniejsze że czawi może spać spokojnie

0

Czawi zostań.
A nie czekaj....

0

Przecież w piłkę nie trafił to jaka czerwona:))))

0

@Nicko a od obrońcy nie poszło?

0

Fajny ten spalony

1

Czawiego nie ma na ławie i to od razu pięknie wyglada:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

Ja pierdziele. Sędzia gwiżdże koniec 1 połowy a zawodnicy realu nie protestują?
Dziwne...

5

A dzisiaj Bilbao nas pewnie i tak wyjaśni

0

Madrycka tv czeka dużo roboty:)

0

Ale tak ogólnie to czawi się chyba za bardzo rolą trenera Barcelony za bardzo nie przejął.
On nawet siwy się nie zrobil

0

Hahaha przecież carvahal źle aut wybił. Ja pierdziele takie błędy myślałem tylko na poziomie b klasy

0

Te 4 min to nie jest czasem za dużo?:)

1

On to jak Messi zrobił za dawnych czasów

0

Lipsk daje nadzieję a wiadomo jak to się skończy

6

Ten pieroli ze był kontakt. Jeżeli jest kontakt to jest kuva faul a sędzia pokazał spalonego przecież

0

Chłopaki wczoraj poraz kolejny zagrali na nowy kontrakt xaviego....
Ale w innym klubie

44

Czytam nagłówek i dalej już nie mam ochoty

0

Czawiemu zostaje jeszcze tylko udowodnić że w LM też da się przepier....olic i odpaść

0

Dobrze wiedzieć że czawi nie zamyka sobie drzwi na późniejszy powrót

2

Jeszcze tyle miesięcy z xavim na ławce....

0

Jak długo ma trwać remont camp nou ktoś wie?

2

Jak wprowadzą te niebieskie kartki to sędziowie w Hiszpanii to dopiero zdziczeją

3

Real jutro ma ciężki mecz więc trzeba spróbować jakoś pomóc by za bardzo się nie zbliżyć

0

Kuva bo Xavi się jeszcze rozmyśli z tym odejsciem

1

Jaki jest pozytyw tego że on do końca sezonu zostanie? NIE MA ZADNEGO POZYTYWU.
Pieprzenie że możemy rozegrać dobry sezon..... czytać tych wypocin się już nie chce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?