Jeśli Ci się tak podoba gra realu to przerzuć się na ich kibica:) oni moga sobie wygrywac nawet po 20-0 ,ale z Barca jak narazie to nawet 1 bramki nie potrafią strzelić :)
Zapraszam na ta strone po GD wtedy już nie będzie wam do śmiechu.Nie rozumiem was co roku dostajecie baty a sadzicie sie jakbyście byli zajebiści ,z Barcą to nawet we fifie nie wygracie ;d
Komentarze
0
Ktoś leci na mecz Barcy z Osasuną ?
0
Mam 2 bilety na Barcelona-Osasuna ,niestety plany mi się zmieniły i nie moge lecieć dlatego chce sprzedać.ktoś chętny ?
0
Mam 2 bilety na ten mecz,niestety plany mi się zmieniły i nie moge lecieć, ktoś chętny ?
0
Fatima88
Jeśli Ci się tak podoba gra realu to przerzuć się na ich kibica:) oni moga sobie wygrywac nawet po 20-0 ,ale z Barca jak narazie to nawet 1 bramki nie potrafią strzelić :)
0
furia czym się jarasz? ile było Barca-real ? PIĄTECZKA :)
0
Czy z Messim czy bez Leo Barca powinna to wygrać bo po prostu jest lepsza,ale wiadomo jaki futbol jest nieprzewidywalny ...
0
domciu
Żal mi Cie,nie zamieniaj sie w kibiców realu ,którzy piszą ,że Barcie rywale odpuszczają
0
"Gdyby mnie coś takiego spotkało, to bym nie wytrzymał i go znokautował" - powiedział po spotkaniu Zlatan Ibrahimović
Zlatan to jest dopiero cwaniaczek ;d
0
Przemo95
Weź lepiej idź oglądać bajki ,jak BARCA wygra jakiś mecz to będziesz się jarał jak to oni wspaniale grają,żal mi takich"kibiców suksesu"
0
"Drodzy kochani kibice realu"
Zapraszam na ta strone po GD wtedy już nie będzie wam do śmiechu.Nie rozumiem was co roku dostajecie baty a sadzicie sie jakbyście byli zajebiści ,z Barcą to nawet we fifie nie wygracie ;d