Drodzy koledzy. Najęzdzacie na Mou jakby to on pierwszy zaczal. Wasi pilkarze maja niewyparzone jezyki, zarowno Alves jak i gerard. Nie przypominam sobie by jakikolwiek z pilkarzy Realu tak krytycznie wypowiadał sie o dumie kataloni. Wiecej takich pilkarzy jak Iniesta czy Xavi. Pozdrawiam. ;]
Drodzy koledzy. Najęzdzacie na Mou jakby to on pierwszy zaczal. Wasi pilkarze maja niewyparzone jezyki, zarowno Alves jak i gerard. Nie przypominam sobie by jakikolwiek z pilkarzy Realu tak krytycznie wypowiadał sie o dumie kataloni. Wiecej takich pilkarzy jak Iniesta czy Xavi. Pozdrawiam. ;]
Komentarze
0
Drodzy koledzy. Najęzdzacie na Mou jakby to on pierwszy zaczal. Wasi pilkarze maja niewyparzone jezyki, zarowno Alves jak i gerard. Nie przypominam sobie by jakikolwiek z pilkarzy Realu tak krytycznie wypowiadał sie o dumie kataloni. Wiecej takich pilkarzy jak Iniesta czy Xavi. Pozdrawiam. ;]
0
Drodzy koledzy. Najęzdzacie na Mou jakby to on pierwszy zaczal. Wasi pilkarze maja niewyparzone jezyki, zarowno Alves jak i gerard. Nie przypominam sobie by jakikolwiek z pilkarzy Realu tak krytycznie wypowiadał sie o dumie kataloni. Wiecej takich pilkarzy jak Iniesta czy Xavi. Pozdrawiam. ;]