0

Skromne te choinki nie Alves to wogóle nie ma

0

To po zawodach liga mistrzów bez Valdesa. Ale i tak Barca awansowała już więc czekamy na Valdesa. Mamy Pinto

0

Bramkarza i obrońce najpierw a potem drobnostki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?