O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 4
  • Polecenia 0

Komentarze

0

BAN

brak szacunku do przeciwnika

0

moyart czy ty pislaes to do mnie ?? maldnini nie jest moim idole a chcialem tylko powiedziec (napisac) ze Puyol jest godny porownywania z Maldinim. a swoje kompleksy idz leczyc gdzie indziej.

0

Tych zawodnikow nie da sie porownac maldini to legenda milanu mlodsi fani moze nie pamietaja ale maldini gra na najwyzszym poziomi juz ponad 20 lat gral z takimi zawodnikami jak Marco Van Basten, Ruud Gullit, Franklin Edmundo Rijkaard :) , gral chocby w nieslawnym dla nas finale ligi mistrzow z 93/94 roku :/ a Puyol to nasza historia najnowsza, nasz symbol i miejmy nadzieje jak pokazal w meczu z srealem nigdy nas nie zostawi :)

Visca el Barca

0

do wujo 444 - jesli straciles szacunek do RIVALDO to chyba nie widziales co on robil grajac w koszulce barcelony i moze Ci przypomne bo jestes mlody ??(albo juz zapomniales), jak odchodzil od nas ronaldo to gazety pisaly umarll krol niech żyje krol!!!...( a nawet taki laik jak ty powinien pamietac mecz z Valecia w ostatniej kolejce gdzie przy wyniku 2-2 gdzie juz strzelil 2 bramki strzela w ostatniej minucie bramke na 3-2 dajaca BARCELONIE awans do ligi mistrzow, juz nawet nie pisze jakiej urody to byla bramka) Visca el Barca, Visca el Rivaldo

Zobacz wszystkie

0

Tych zawodnikow nie da sie porownac maldini to legenda milanu mlodsi fani moze nie pamietaja ale maldini gra na najwyzszym poziomi juz ponad 20 lat gral z takimi zawodnikami jak Marco Van Basten, Ruud Gullit, Franklin Edmundo Rijkaard :) , gral chocby w nieslawnym dla nas finale ligi mistrzow z 93/94 roku :/ a Puyol to nasza historia najnowsza, nasz symbol i miejmy nadzieje jak pokazal w meczu z srealem nigdy nas nie zostawi :)

Visca el Barca

0

moyart czy ty pislaes to do mnie ?? maldnini nie jest moim idole a chcialem tylko powiedziec (napisac) ze Puyol jest godny porownywania z Maldinim. a swoje kompleksy idz leczyc gdzie indziej.

0

do wujo 444 - jesli straciles szacunek do RIVALDO to chyba nie widziales co on robil grajac w koszulce barcelony i moze Ci przypomne bo jestes mlody ??(albo juz zapomniales), jak odchodzil od nas ronaldo to gazety pisaly umarll krol niech żyje krol!!!...( a nawet taki laik jak ty powinien pamietac mecz z Valecia w ostatniej kolejce gdzie przy wyniku 2-2 gdzie juz strzelil 2 bramki strzela w ostatniej minucie bramke na 3-2 dajaca BARCELONIE awans do ligi mistrzow, juz nawet nie pisze jakiej urody to byla bramka) Visca el Barca, Visca el Rivaldo

0

BAN

brak szacunku do przeciwnika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?