• Liczba komentarzy 71
  • Polecenia 223

Komentarze

4

Irytuje mnie wciąż ta nieskuteczność na tyle okazji , klarownych okazji 3 bramki to zdecydowanie za mało

1

Szumne zapowiedzi , a wyszło jak zawsze , na końcu i tak liczy się wynik , a Barcelona PRZEGRAŁA (znowu) i to są fakty , Lewandowski najsłabszy na boisku i razem z Pedrim przegrali ten mecz

0

@cheester1705 Mordo to był sarkazm xd

0

Panowie trzeba wyciągnąć wnioski i pracować dalej mieliśmy przewagę ale zabrakło szczęścia

0

Ja pier…. co oni wgl sobą reprezentują

Zobacz wszystkie

46

To co Koeman im wpoił to jest coś pięknego , wszystko w tym meczu mi się podobało ale chyba najbardziej pressing w 80 minucie przy tym wyniku , wyobraźcie sobie jakby wyglądał ten mecz za czasów EV po pierwszej połowie przy wyniku 2-0 panie Koeman WIELKI SZACUN