• Liczba komentarzy 54
  • Polecenia 180

Komentarze

1

Koeman pokazał jakim jest wykwintnym taktykiem , w środku pola brakowało ludzi zastawia się tym ze nie ma napastników a pomoc i obrona co robią ? Cały mecz wyglądało jakby bayern miał jednego dwóch zawodników więcej zdominowali środek a w obronie tak ich poustawiał ze oni nie wiedzieli jak i kogo kryć zamieszanie było straszne

8

Jeśli serio sprzedadzą Griezmanna tylko po to żeby kupić De Jonga to będzie to ostateczny upadek tego klubu i już wtedy dla mnie Laporta jest skończony

0

@yoli Po części się zgadzam biegali walczyli do upadłego ale powiedz mi jaka była taktyka na ten mecz bo ja szczerze nie widziałem żadnej

3

Jedną rzecz chciałbym wiedzieć po tym meczu , jaką Koeman zastosował taktykę… Sam na konferencji mówił ze ten mecz będzie bardzo trudny i i chciałbym wiedzieć w jaki sposób przygotował na to piłkarzy…. Barcelona w tym meczu praktycznie nie istniała . I jedyny wniosek jaki mogę teraz wyciągnąć jest taki ze niestety ale Griezmann nigdy nie był i nigdy nie będzie liderem tego zespołu zawiódł mnie strasznie nie pokazał absolutnie nic w tym meczu…

2

Ja tylko chciałbym zapytać gdzie jest ten nasz „najlepszy” napastnik świata ? xddd

Zobacz wszystkie

46

To co Koeman im wpoił to jest coś pięknego , wszystko w tym meczu mi się podobało ale chyba najbardziej pressing w 80 minucie przy tym wyniku , wyobraźcie sobie jakby wyglądał ten mecz za czasów EV po pierwszej połowie przy wyniku 2-0 panie Koeman WIELKI SZACUN