O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 11
  • Polecenia 15

Komentarze

1

Muszę odszczekać wszystkie swoje komentarze z trzech tygodni.

0

Zastanawiałem się co wymyślicie na zapowiedź meczu.To zdjęcie to jest rekord. Przeszliście samych siebie. Może i wygrają jedną bramką albo dwiema żeby wyjść z tego przegranego dwumeczu z honorem.

8

Ludzie co wy palicie? 15lat kibicuję barcelonie i tak jak kocham ich styl tak nie mają szans na awans. Przegrali LM 2017 w parku książąt. Koniec przygody. Następna za rok.

6

Potknięcie? Atletico to nie jest granada żeby się na nich "potykać". Sądzę, że należy uszanować każdy inny wynik niż srogi wpi*****.

0

Wygrywacie konkurs żartów :)

Zobacz wszystkie

8

Ludzie co wy palicie? 15lat kibicuję barcelonie i tak jak kocham ich styl tak nie mają szans na awans. Przegrali LM 2017 w parku książąt. Koniec przygody. Następna za rok.

6

Potknięcie? Atletico to nie jest granada żeby się na nich "potykać". Sądzę, że należy uszanować każdy inny wynik niż srogi wpi*****.

1

Muszę odszczekać wszystkie swoje komentarze z trzech tygodni.

0

Prasa zawsze szuka sensacji. Po przeczytaniu fragmentów tych artykułów nie zdziwię się jeśli za kilka dni ktoś wprost napisze że messi w ogóle nie chciał tam jechać co dla mnie będzie już kompletną bzdurą...

0

spodziewałem sie ciekawszego widowiska. moim zdaniem zdecydowanie zabraklo finezji. przez wiekszosc spotkania bylismy swiadkami niestrudzonego oblezenia pola karnego gosci. krolewscy skutecznie zamykali sie i przeszkadzali naszym w dojsciu do bramki. Mysle ze lepiej dla widowiska bylo by gdyby w 1 czesci spotkania drenthe jednak wykorzystal ta 100% sytuacje gdy byl sam na sam z valdesem. wtedy byc moze real bardziej by sie otworzyl i zobaczylibysmy festiwal bramek. tak czy inaczej serce sie raduje. za zdrowie Barcy !!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?