25 sierpnia 2009, 10:17
0
Swoją drogą 7 lat z Blaugraną a nie potrafisz napisać nazwiska poprzedniego mistera?
25 sierpnia 2009, 10:15
Looky odbierz poczte ;)
25 sierpnia 2009, 10:10
no i koniec przygody ...
25 sierpnia 2009, 09:46
Oj dziecko, dziecko...
25 sierpnia 2009, 09:31
youstus - w sprawie Maxwella masz 101% racji :) Miałem również wrażenie, że to nie sprowadzony piłkarz, ale nasz wychowanek.
7 lipca 2009, 10:19
BarcaFan1991 - Zamilcz i wstydu sobie oszczędź. Prezentacja Cristiano Ronaldo zabolała tak strasznie?
24 sierpnia 2009, 23:41
Mejor opuść towarzystwo...
2 lipca 2009, 14:35
Bogi el Loco - Skąd ta pewność?
25 sierpnia 2009, 00:28
c.de.f.b , dave_i1, Reaven.VeB - widać że nowi na stronie :] Nie ośmieszajcie się:]
1 sierpnia 2009, 18:12
Hans_Torun - Iniesta katalończykiem??
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Swoją drogą 7 lat z Blaugraną a nie potrafisz napisać nazwiska poprzedniego mistera?
0
Looky odbierz poczte ;)
0
no i koniec przygody ...
0
Oj dziecko, dziecko...
0
youstus - w sprawie Maxwella masz 101% racji :) Miałem również wrażenie, że to nie sprowadzony piłkarz, ale nasz wychowanek.
0
BarcaFan1991 - Zamilcz i wstydu sobie oszczędź. Prezentacja Cristiano Ronaldo zabolała tak strasznie?
0
Mejor opuść towarzystwo...
0
Bogi el Loco - Skąd ta pewność?
0
c.de.f.b , dave_i1, Reaven.VeB - widać że nowi na stronie :] Nie ośmieszajcie się:]
0
Hans_Torun - Iniesta katalończykiem??