Villa chce go zobaczyć na GD chociaż na 3min bo sie steskniłem za nim. Wiem, że to nie możliwe ale medycyna Barcy może tak zrobi aby Villa był gotowy na 3min. VeB!!
Villa chce go zobaczyć na GD chociaż na 3min bo sie steskniłem za nim. Wiem, że to nie możliwe ale medycyna Barcy może tak zrobi aby Villa był gotowy na 3min. VeB!!
Komentarze
0
Bardzo mi sie podobało jak na poczatku meczu była minuta ciszy za zmarłego na boisku 25latka z SerieB niech spoczywa w spokoju.Szkoda młody był.:( :(
0
dobrze że Alexis nie dostał żółtej kartki tak samo VV. A do messiego to poprostu geniusz :D.VeB!!!!!!!
0
Villa chce go zobaczyć na GD chociaż na 3min bo sie steskniłem za nim. Wiem, że to nie możliwe ale medycyna Barcy może tak zrobi aby Villa był gotowy na 3min. VeB!!
0
to co RvP, David Luiz, Gareth Bale i on a ile Barca ma kasy.Już mnie po woli te transferowe plotki wnerwiają tyle wam powiem. VeB!!!!!
0
Trochę szkoda Pique bo zaczynał łapać dobra formę po tym golu.ale cóż może sobie chłop odpocznie i wróci jeszcze silniejszy. VeB!!
0
to co RvP, David Luiz, Gareth Bale i on a ile Barca ma kasy.Już mnie po woli te transferowe plotki wnerwiają tyle wam powiem. VeB!!!!!
0
Villa chce go zobaczyć na GD chociaż na 3min bo sie steskniłem za nim. Wiem, że to nie możliwe ale medycyna Barcy może tak zrobi aby Villa był gotowy na 3min. VeB!!
0
I znowu transferowa plotka -.-
0
trochę szkoda ale mamy lepszych zawodników typu Puyol, Abidal czy Alves
0
dobrze że Alexis nie dostał żółtej kartki tak samo VV. A do messiego to poprostu geniusz :D.VeB!!!!!!!