0

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku !!

0

0

Barcelono jest wielka !!

Mina casillasa bezcenna !!

0

Dorian

nie.

0

Najlepszego Pedro !

0

Visca el Barca !!!!!!!!

0

jeszcze za chwile info ze Villa i Fabregas u nas i chyba po mnie karetka przyjedzie !!

Visca el Barca !!!!!

0

Almunia, Sagna, Silvestre, Vermaelen, Clichy, Denilson, Nasri, Diaby, Walcott, Bendtner, Rosicky

0

sport.es:

Valdés; Alves, Milito, Márquez, Abidal; Xavi, Busquets, Keita; Bojan, Messi y Pedro

0

mam pytanie, Xavi do kiedy pauzuje ? z góry dziękuję za odpowiedz.

0

real gra piach ;d jak tak z nami zagrają to znowu 2:6 !! ;d

0

Fajny komentarz znalazłem na rm.pl

Wiadomość z ostatniej chwili:

Jean II Makoun przechodzi do Realu Madryt za 97 mln. euro.

Tym sposobem Florentino kontynuuje swój marsz po ligę mistrzów. Przewiduje się, że uda się w 2078 roku, kiedy każdy piłkarz potrafiący kopnąć piłke na świecie będzie opłacany przez genialnego biznesmena z Concha Espina

0

mam pytanie: czy jak jutro real wygra, Barca będzie dalej liderem ??

0

0

zazdrości i tyle !

0

Wiecie coś na temat Abidala ?

0

szybki

tym bardziej że Real zagra bez Ronaldo i pewnie Kaki który jest kontuzjowany

0

teraz valencja napewno coś urwie. Bez Krystyny i prawdopodobnie kaki.

0

Barcelona ma najlepszy środek obrony na świecie !!!

0

Tak jest zwycięstwo !!!! Gwiazdy z realu pokonane!! I love Barca

0

co do niedzielnego meczu to : Albiol kontuzjowany

0

oby Puyolowi nic nie było

0

ważne ze jest lider!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?