Bercik1199
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku !!
0
http://img593.imageshack.us/img593/308/beztytuual.jp
g
wynik meczu.
0
Barcelono jest wielka !!
Mina casillasa bezcenna !!
0
Dorian
nie.
0
Najlepszego Pedro !
0
Visca el Barca !!!!!!!!
0
jeszcze za chwile info ze Villa i Fabregas u nas i chyba po mnie karetka przyjedzie !!
Visca el Barca !!!!!
0
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=29587&kom=ok
0
tak po za tematem:
http://sport.interia.pl/raport/Barcelona-Real/news/po-15-latach-ma-dosc-realu,1462088
0
Almunia, Sagna, Silvestre, Vermaelen, Clichy, Denilson, Nasri, Diaby, Walcott, Bendtner, Rosicky
0
sport.es:
Valdés; Alves, Milito, Márquez, Abidal; Xavi, Busquets, Keita; Bojan, Messi y Pedro
0
http://www.kanonierzy.com/shownews_id-15797_Gallas-i-Arszawin-nie-zagraja-przez-3-tygodnie.shtml
0
mam pytanie, Xavi do kiedy pauzuje ? z góry dziękuję za odpowiedz.
0
real gra piach ;d jak tak z nami zagrają to znowu 2:6 !! ;d
0
Fajny komentarz znalazłem na rm.pl
Wiadomość z ostatniej chwili:
Jean II Makoun przechodzi do Realu Madryt za 97 mln. euro.
Tym sposobem Florentino kontynuuje swój marsz po ligę mistrzów. Przewiduje się, że uda się w 2078 roku, kiedy każdy piłkarz potrafiący kopnąć piłke na świecie będzie opłacany przez genialnego biznesmena z Concha Espina
0
mam pytanie: czy jak jutro real wygra, Barca będzie dalej liderem ??
0
http://i47.tinypic.com/33ct46x.jpg Bezcenny widok ;D
0
zazdrości i tyle !
0
Wiecie coś na temat Abidala ?
0
szybki
tym bardziej że Real zagra bez Ronaldo i pewnie Kaki który jest kontuzjowany
0
teraz valencja napewno coś urwie. Bez Krystyny i prawdopodobnie kaki.
0
Barcelona ma najlepszy środek obrony na świecie !!!
0
Tak jest zwycięstwo !!!! Gwiazdy z realu pokonane!! I love Barca
0
co do niedzielnego meczu to : Albiol kontuzjowany
0
oby Puyolowi nic nie było
0
http://sport.interia.pl/raport/Barcelona-Real/news/pogromcy-realu-sprawdza-teraz-barce,1395306
Alcorcon vs Barca !!!
0
ważne ze jest lider!